کد خبر: 740695 A

سرخپوشان گیلانی امروز در رشت در میزبان پرسپولیس هستند.

به گزارش ایلنا، در چارچوب مسابقات هفته بیست و دوم لیگ برتر تیم سپیدرود رشت از ساعت 16:30 امروز در ورزشگاه سردار جنگل برابر پرسپولیس تهران صف آرایی خواهد کرد.

تیمی که تنها سه امتیاز تا قعر جدول رده بندی فاصله دارد در این مسابقه برای دومین بار با هدایت نادر دست نشان بازی می‌کند. آنها در بازی قبلی با صنعت نفت آبادان به تساوی یک بر یک دست پیدا کرده‌اند و مسیر سختی برای رسیدن به رتبه مناسب جهت عدم سقوط به لیگ دسته اول دارند.

در این بازی برای سرخپوشان محمدرضا مهدوی حضور ندارد چرا که به دلیل مصدومیت نمی‌تواند در کنار سایر بازیکنان حضور داشته باشد. حمیدرضا طاهرخانی نیز به دلیل شرکت در اردوی تیم امید غایب خواهد بود و حامد محمودی که در نیم فصل دوم به این تیم ملحق شده بود به همکاری‌اش پایان داده است.

با توجه به اینکه امر دروازه‌بانی بین ایمان صادقی و کوروش ملکی طی چند هفته گذشته به صورت چرخشی دنبال شده پیش بینی می‌شود صادقی در این مسابقه در ترکیب اصلی سپیدرود قرار بگیرد و همچنین برابر تیم سابقش بازی کند.

خط دفاعی سرخپوشان را به احتمال میثم تهیدست، لوکا نوزادزه، امیر منصوریان و علیرضا نورمحمدی تشکیل خواهند داد. محمد نزهتی، حسین شنانی، محمد علیزاده و میثم فردوسی هم بازیکنانی هستند که برای حضور در خط میانی شانس بالایی دارند. محمد غلامی و مهرداد بایرامی هم توانایی حضور در پست مهاجم را دارند.

پرسپولیس تهران سپیدرود رشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر