کد خبر: 740509 A

مربی فولاد خوزستان گفت: من فوتبال حرفه ای خودم را از تیم فولاد خوزستان شروع کردم. از این تیم به تیم ملی رسیدم از این تیم لژیونر شدم و فکر می کنم این یک چیز طبیعی و کاملا مشخص باشد که من فولاد را دوست دارم

به گزارش ایلنا، ایمان مبعلی، کمک مربی فولادی ها پس از پایان دیدار این تیم برابر سپاهان درباره بازی گفت: سپاهان جز تیم های خیلی خوب لیگ امسال که هم مربی خوبی دارد و هم بازیکنان خوبی دارد. امروز دو تیم بازی خوبی به نمایش گذاشتند و قطعا تماشاگران نیز از آن رضایت خواهند داشت.

او درباره جو ورزشگاه جدید فولادی ها گفت: به دلیل اینکه ورزشگاه تغییر کرده بود و بازی هم حساس یود تعداد زیادی از هواداران آمده بودند و جو کاملا تغییر کرده و من هم دوست داشتم که امروز بازیکن بودم و می توانستم برای فولاد به میدان بروم. از همه هواداران ممنونم امیدوارم در بازی های بعدی هم بیایند و به همین ترتیب از تیم حمایت کنند.

مبعلی درباره داوری دیدار گفت: دو سه صحنه مهم و حساس در بازی وجود داشت اما در ابتدا باید صحنه ها بازبینی شوند تا بشود درباره آن حرف زد.

مربی فولادی ها درباره سوتفاهم به وجود آمده بین هواداران فولاد و او گفت: سوتفاهم ایجاد شده بین او و هواداران دو تیم استقلال و فولاد خوزستان گفت: دو موضوع را می خواهم بگویم. اول اینکه سالی که من برای استقلال به میدان رفتم 28 ساله بودم و پیشنهاداتی داشتم که می توانستم به آن تیم ها بروم و حتی می توانم در همان امارات بمانم اما اهل بازار گرمی نبودم و قبول کردم به استقلال بروم. من فکر می کنم تصمیم خوبی گرفته بودم و می توانستم یکی دو سال بیشتر هم برای استقلال بازی کنم چون با این تیم قرارداد داشتم اما بنا به دلایلی قسمت نشد در این تیم بمانم. از اینکه در استقلال بازی کردم واقعا خوشحالم و همیشه هم به همه هواداران استقلال احترام گذاشتم.

او در ادامه گفت: من فوتبال حرفه ای خودم را از تیم فولاد خوزستان شروع کردم. از این تیم به تیم ملی رسیدم از این تیم لژیونر شدم و فکر می کنم این یک چیز طبیعی و کاملا مشخص باشد که من فولاد را دوست دارم همیشه هم خودم را یک فولادی می دانستم. فقط یک سوتفاهم ایجاد شده بود و باعث شد تا هواداران فولاد ناراحت شده بودند و می گفتند چرا می گویی استقلالی هستی و استقلالی ها هم از من ناراحت شده بودند اما خب من به آنها هم می گویم زمانی که به استقلال آمدم می توانستم به تیم دیگری بروم اما این تیم را ترجیح دادم.

فولاد خوزستان ایمان مبعلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر