کد خبر: 740492 A

شاگردان برانکو در حالی برابر سپیدرود قرار می گیرد که بازی قبلی خود در آسیا را واگذار کرده و شش بازیکن این تیم غایب هستند.

به گزارش ایلنا، در حالی سپیدرود به مصاف پرسپولیس می رود که دیگر خبری از حضور علی کریمی نیست. برانکو در چهار مصاف قبلی خود برابر سپیدرود یک مرتبه با نظر محمدی روبه رو شده  و در سه بازی دیگر به مصاف علی کریمی رفته است که در تمامی آن ها برنده بوده است.

pjK40RGqHMK8

نباید فراموش کرد یکی از این دیدارها در چارچوب جام حذفی برگزار شده و موجب حذف شاگردان جادوگر شد:

پرسپولیس 1– 0 سپیدرود / برانکو – نظر محمدی

پرسپولیس 3 – 0  / برانکو – کریمی

پرسپولیس 1- 0 سپیدرود / برانکو – کریمی (گلزن آدام همتی)

سپیدرود 0 – 1 پرسپولیس / کریمی - برانکو ( گلزن سعید کریمی _جام حذفی)

B40nh81YwcW0

پایان رابطه خوب هواداران پرسپولیس با مربی سپیدرود

زمانی که کریمی هدایت سپیدرود را برعهده داشت هواداران پرسپولیس به طور ویژه ای کریمی را تشویق می کردند و رابطه خوبی با نیمکت حریف داشتند . حالا اما دست نشان سکان کشتی به گِل نشسته رشتی ها را به دست گرفته است و بعید به نظر می رسد دیگر اشتیاقی بین هواداران سرخ با نیمکت سرخ باشد.

تقابل نورمحمدی و صادقی با پرسپولیس

از میان بازیکنان سپیدرود، نورمحمدی و صادقی سابقه حضور در پرسپولیس را داشته اند. این بازیکنان اگر با تشخیص دست نشان  در ترکیب تیم خود قرار بگیرند انگیزه های زیادی برابر پرسپولیس دارند. علاوه بر این صادقیان هم می توانستند با لباس سپیدرود در این بازی حاضر باشند که به دلیل خروج کریمی، ترجیح داد با رشتی ها قطع همکاری کنند. حمید طاهرخانی هم در اردوی تیم ملی امید حاضر است.

WpH8wfxrkACL

دست نشان به دنبال تکرار خاطره استقلال

با وجود اینکه دست نشان سرمربی جدید رشتی ها با نتایج نه چندان خوب از مس کرمان لیگ اولی کنار گذاشته شد اما همین مربی در کارنامه خود پیروزی برابر استقلال را در لیگ برتر ثبت کرده است. در شرایط نامناسب سپیدرود تساوی برای دست نشان کمتر از پیروزی نیست ضمن اینکه می تواند رابطه او با سکوهای ناراضی رشت را کمی با او همراه کند. از طرف دیگر پرسپولیس برانکو در آسیا نتوانسته نتایج دلخواه را کسب کند بنابراین هر نتیجه ای به جز پیروزی، برای شاگردان برانکو سم مهلکی در کورس قهرمانی است.

HbgvnrqefA2u

خوش شانسی جوانان پرسپولیس

در دو تقابل قبلی پرسپولیس و سپیدرود بازیکنانی گلزنی کرده اند که کمتر کسی از آنها انتظار این کار را داشته است. آدام همتی و سعید کریمی در قامت فرشته های نجاتی ظاهر شدند که  تساوی تلخ را به بردی شیرین برای شاگردان برانکو تبدیل کرده اند. 

cIdEhYGud3fk

شش غایب برانکو

در این مسابقه بیرانوند،بودیمیر، مصلح، انصاری، ماهینی به دلیل مصدومیت و محمد امین اسدی به دلیل حضور در اردوی تیم ملی امید این دیدار را از دست دادند. از این بین غیب بیرانوند کمی بیشتر از دیگران ذهن سرمربی کروات پرسپولیس را به خود مشغول می کند. آیا رادوشوویچ جانشین مناسبی برای بیرانوند خواهد بود؟ 

 

پرسپولیس علی کریمی برانکو سپیدرود پرسپولیس -سپیدرود
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر