کد خبر: 740328 A

دروازه بان تیم استقلال گفت: من دو هدف دارم هدف اولم رکورد کلین شیت پشت سر هم است و دومی هم این که بتوانم رکورد کلین شیت ها را بشکنم.

به گزارش ایلنا، فروزان در خصوص بازی با پدیده گفت: این بازی را باید می‌بردیم و قبل بازی هم قسم شده بودیم تا بازی را ببریم چون بازی‌هایی که با مدعی ها و تیم هایی که در بالای جدول هستند بسیار مهم اند.  خداراشکر سه بازی را بردیم و یکی مانده است. خداراشکر توانستیم یک عیدی خوب به هوادارانی که در سرما آمدند بدهیم.

او در رابطه با حملات بازیکنان تیم پدیده و ثبت کلین شیت گفت: من گفتم محسن فروزان ساخته شده برای بازی های سخت، برای بازی های بزرگ و خداراشکر توانستم در این بازی هم مثل دیگر بازی های بزرگ بهترین عملکرد را داشته باشم و آن سیو هم که سیوی بود که تیم را زنده نگه داشت. خداراشکر دوازدهمین کلین شیت را هم ثبت کردم و از این تریبون از هواداران خوبمان میخواهم حمایتم کنند چون من دو هدف دارم هدف اولم رکورد کلین شیت پشت سر هم است و دومی هم این که بتوانم رکورد کلین شیت ها را بشکنم.

او در پاسخ به این سوال که پیام نوروزی شما به هواداران چیست؟ گفت: پیشاپیش سال نو را به آن ها تبریک میگویم و بهترین آرزوها را دارم.

 

تراکتورسازی محسن فروزان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر