کد خبر: 740324 A

بازیکن تیم تراکتورسازی تبریز گفت: امیدوار هستم بعد از عید نیز تماشاگران به ورزشگاه بیایند و تیم را حمایت کنند؛ هنوز خیلی مانده تا به هدفمان برسیم و امیدوار هستیم موفقیت‌هایمان ادامه‌دار باشد.

به گزارش ایلنا، دانیال اسماعیلی‌فر پس از برتری تراکتورسازی برابر پدیده گفت: بازی خیلی سختی بود؛ با یکی از بهترین تیم‌های ایران بازی داشتیم؛ پدیده تیم خوبی است که روی زمین فوتبال بازی می‌کند؛ خدا را شکر تا به اینجای کار توانستیم در بازی‌های خانگی امتیازات خوبی بگیریم و هواداران را راضی نگه داریم.

او ادامه داد: امیدوار هستم بعد از عید نیز تماشاگران به ورزشگاه بیایند و تیم را حمایت کنند؛ هنوز خیلی مانده تا به هدفمان برسیم و امیدوار هستیم موفقیت‌هایمان ادامه‌دار باشد.

مدافع راست تراکتورسازی اضافه کرد: خدا را شکر برابر سه تیم بالای جدول امتیازات کامل را بگیریم و حداقل به طور موقت هم شده، صدرنشین شویم، اما هنوز راه زیادی برای قهرمانی داریم و هشت بازی دیگر مانده است؛ امیدوار هستم در ادامه راه نیز هواداران حمایت کنند و ما نیز سعی داریم بهترین عملکرد را داشته باشیم تا در پایان فصل به آنها عیدی بدهیم.

اسماعیلی‌فر با بیان اینکه هر پنج تیم بالای جدول تیم‌های خوبی هستند، گفت: همه مدعیان در یک سطح قرار دارند، اما بازی‌های رو در رو تعیین کننده است که خدا را شکر ما در سه بازی به پیروزی رسیدیم؛ هر پنج تیم شانس قهرمانی دارند و امیدوار هستم هر تیمی لیاقت دارد، قهرمان شود.

تراکتورسازی اسماعیلی فر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر