کد خبر: 740307 A

سرمربی تیم والیبال سایپا گفت: انگیزه بازی فینال بسیار مهم است و ما خیلی وقت پیش به هم قول دادیم تا بدون توجه به حواشی بهترین عملکرد را داشته باشیم.

به گزارش ایلنا،تیم سایپا توانست بازی نخست فینال لیگ‌برتر والیبال را در مصاف با شهرداری ورامین با پیروزی پشت سر بگذارد که پیمان اکبری سرمربی این تیم در خصوص موفقیت تیمش در جمع خبرنگاران گفت: من قبلاً هم گفته بودم که بازی فینال برای هر دو تیم شانس پنجاه پنجاه است. خدا را شکر کرده و به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم که این پیروزی مهم را به دست آوردیم.

او افزود: در اوایل بازی از نظر روانی فشار زیادی روی تیم ما بود اما در لحظات سخت، خوب بودیم و نتیجه گرفتیم. به آقای راد هم تبریک می‌گویم به دلیل بازی خوب تیم ورامین و امیدوارم در بازی دوم فینال هم خوب باشیم چون این بازی تمام شد و باید به فکر ریکاوری باشیم تا در بازی برگشت هم نتیجه بگیریم.

اکبری در مورد بی حاشیه بودن این دیدار نیز گفت: انگیزه بازی فینال بسیار مهم است و ما خیلی وقت پیش به هم قول دادیم تا بدون توجه به حواشی بهترین عملکرد را داشته باشیم. با این حال اگر این بازی در تبریز برگزار می‌شد با آرامش بیشتری بود. البته از آقای پورحسن تشکر می‌کنم چون زحمت زیادی کشید تا این سالن آماده شود. از نیروهای امداد و انتظامی هم تشکر می‌کنم که نظم خوبی را در سالن ایجاد کردند.

اکبری گفت: هر زمانی که مسئولان ما تلاش می‌کنند این اتفاق رخ می‌دهد و حاشیه نداریم. شاید پر حاشیه‌ترین بازی لیگ را در مشهد شاهد بودیم اما وقتی نیروی انتظامی خوب ظاهر شده بود بازی با آرامش پایان یافت. بهتر است همیشه قبل از رخ دادن اتفاق از حواشی جلوگیری‌کرد.

پیمان اکبری سرمربی تیم والیبال سایپا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر