کد خبر: 740138 A

امیدوارم پرسپولیس درقهرمانی هت‌تریک کند

،مجتبی محرمی این روزها حسابی خوشحال است و خودش می‌گوید که حال دلش خوب است.

به گزارش ایلنا، مجتبی محرمی این روزها حسابی خوشحال است و خودش می‌گوید که حال دلش خوب است.

اسطوره سرخ‌ها که به خاطر دیدن همسر و دخترش حسابی خوشحال است، امید دارد تا پرسپولیس با پیروزی در دربی بتواند به سومین قهرمانی در لیگ برسد.

بازی پرسپولیس- السد را دیدید؟

بازی خوبی بود و پرسپولیس توانست عملکرد خوبی داشته باشد. هر چند که توپ‌های ما گل نشد و نتوانستیم گلی بزنیم.

گل السد هم آفساید بود.

آفساید که بود ولی ای کاش این اتفاق نمی‌افتاد... خیلی حیف شد... پرسپولیس یک زمانی گل خورد که دیگه فرصتی برای جبران نداشت.

فکر می‌کنید در ادامه چه اتفاقی برای پرسپولیس می‌افتد؟

این نتیجه کاررا سخت می‌کند ولی از این پرسپولیس هیچ چیز بعید نیست. پرسپولیس این پتانسیل و توانایی‌را داره که بتواند خیلی چیزهارا جبران کند. خود برانکو هم گفته که پرسپولیس می‌تواند دوازده امتیاز بگیرد و صعود کند. این یعنی اینکه برانکو مطمئن است که پرسپولیس می‌تواند همه بازی‌هایش‌را ببرد و به امید خدا صعود کند. همه ما دوست داریم این اتفاق برای پرسپولیس بیفتد 

بازی‌های لیگ را چطور می‌بینید؟

قطعا پرسپولیس کار سختی‌را پیش‌رو دارد و با توجه به اینکه توی چند تا جبهه می‌جنگد فشار زیادی روی این تیم هست. من به پرسپولیس امیدوارم و ان‌شاءا... پرسپولیس بتواند توی لیگ هم قهرمان بشد.امیدوارم پرسپولیس بتونه هت‌تریک کنه.

در مورد دربی چه صحبتی دارید؟

این درست که پرسپولیس جلوی السد خیلی خوب بازی کرد و توانست نمایش خوبی داشته باشد ولی به هر حال پرسپولیس توی این بازی باخت و همه ما ناراحت شدیم. من مطمئنم پرسپولیس می‌تواند توی دربی هم استقلال‌رو ببرد و با قدرت کارش‌رو در لیگ ادامه بدهد .پیروزی توی دربی خیلی باارزشه... هم سه امتیازرا دارد، هم کری دارد و هم فاصله‌ با حریف بیشتر می‌شود.

شرایط زندگی خودتان چطور است

خدارو شکر که فعلا حال دلم خوبه چون به زودی همسر و دخترم وارد تهران می‌شن و این خبر خوبی برای منه.

 

پرسپولیس مجتبی محرمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر