کد خبر: 739985 A

رییس کمیته ملی المپیک گفت: در سال ۹۸ با شعار انسجام و وفاق درونی به سمت درخشش بیشتر در رویدادهای بین المللی حرکت می‌کنیم و المپیک توکیو۲۰۲۰ را با قدرت نشانه گرفته‌ایم.

به گزارش ایلنا صالحی امیری رییس کمیتهملی المپیک در نشست مشترک روسای فدراسیون‌های ورزشی گفت: 

در سال ۹۷ با محوریت وزیر محترم ورزش مثل یک خانواده کنار هم بودیم و تلاش کردیم از نفسانیات و مسائل حاشیه‌ای پرهیز کنیم.

باور داریم ورزش یک خانواده بزرگ است و هر خانواده یک پدر دارد که دکتر سلطانی فر است و سایر اعضای خانواده باید در کنار هم هر کدام سهمی و مشارکتی را به عهده بگیرند.

باور داریم همه یک هدف مشترک داریم و برای رسیدن به این هدف همه باید نقدپذیر و دارای شفافیت در رفتار، کردار و عمل باشیم.

باور داریم اخلاق هدف غایی در ورزش است و کسب مدال‌های قهرمانی بستری برای رسیدن به این هدف است. هدف متعالی ما فرهنگی و اجتماعی کردن ورزش و تصویر نشاط ملی است.

سال درخشانی برای ورزش ایران در رویدادهای مختلف بود و اگر درخششی بود همه پیروز شدیم و هر جا هم ناکامی بود همه مقصر بودیم. 

از دکتر سلطانی فر درس گرفتم با صبر و تحمل به مسائل نگاه کنم. ما کمیته ملی المپیک را به نهادی برای تقابل با وزارت ورزش تبدیل نکردیم که خلاف اخلاق و اصول مدیریتی است و سعی کردیم یک همراه خوب باشیم.

در سال ۹۸ با شعار انسجام و وفاق درونی به سمت درخشش بیشتر در رویدادهای بین المللی حرکت می‌کنیم و المپیک توکیو۲۰۲۰ را با قدرت نشانه گرفته‌ایم. 

آقای خسروی وفا و مجموعه کمیته ملی پارالمپیک همراه و همنوا با ما حرکت کردند و باید این مجموعه بیش از پیش دیده و به آنها توجه شود. سرمایه‌های ورزش ایران همه در این سالن جمع هستند و بابت این سرمایه‌های ملی باید شکر نعمت کنیم.

درسال ٩٧ باوفاق و انسجام حداکثری میان وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک وپارالمپیک ورزش قهرمانی ایران کارنامه درخشانی داشته است.

نقدپذیری، شفافیت، اخلاق محوری را سرلوحه کارخود قراردادیم. هدف متعالی ما توسعه رویکرد فرهنگی واجتماعی در ورزش قهرمانی است و وزیر محترم ورزش و تیم مدیریتی ایشان نقش بسیارموثری در این موفقیت‌ها داشتند.

صالحی امیری کمیته ملی المپیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر