کد خبر: 739669 A

وینگر ذوب آهن در مورد وضعیت این تیم در لیگ برتر و آسیا صحبت کرد.

محمدرضا عباسی در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص وضعیت ذوب آهن اظهار داشت: وضعیت خوبی داریم و شرایط روحی ما هم با نتایج چند وقت اخیر خیلی بهتر شده و با امید و انگیزه بیشتری در تمرینات حاضر می‌شویم و منتظر ادامه بازی‌ها در لیگ و آسیا هستیم.

وی در مورد برتری مقابل النصر گفت: النصر تیم قدرتمندی است و با اختلاف زیاد نسبت به تیم سوم در رتبه دوم جدول لیگ عربستان قرار دارد و اصلاً حریف آسانی نیست. ما در بازی با الزورا بدشانسی آوردیم و نتوانستیم در خانه 3 امتیاز را بگیریم و در این بازی برای برد به زمین رفتیم و خوشحالم مزد زحماتمان را گرفتیم.

وینگر ذوب آهن در مورد دو پنالتی اعلام شده برای النصر عنوان کرد: من صحنه‌ها را ندیدم و نمی‌توانم در مورد آن قضاوت کنم ولی خدا را شکر که حداقل یکی از آنها گل نشد.

عباسی در مورد پنالتی دوم النصر در دقایق پایانی گفت: وقتی داور پنالتی گرفت با خودمان گفتیم کار تمام است ولی خدا را شکر که زحماتمان از بین نرفت و بعد از آن بچه‌ها تلاش کردند و به گل رسیدیم و با دست پر به ایران برگشتیم و شرمنده هواداران نشدیم.

مهاجم ذوب آهن در مورد شرایط تیمش در لیگ برتر خاطر نشان کرد: شرایط خوبی در لیگ برتر نداشتیم ولی در چند وقت اخیر نتایج خوبی کسب کردیم و بازی مقابل ماشین سازی و پدیده با نتایج خوبی برای ما به پایان رسید. امیدواریم در ادامه با همین روند پیش برویم و با بهترین رتبه ممکن فصل را به پایان برسانیم.

لیگ برتر فوتبال ذوب آهن اصفهان محمدرضا عباسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر