کد خبر: 739576 A

بازیکن استقلال گفت: قبلا هم گفتم ما هنوز شانس داریم و به صعود امیدوار هستیم. تیم های ایرانی بیشتر برابر تیم های عربی، دفاع می کردند اما ما در دو بازی اخیر نشان دادیم که می توانیم فوتبال خوبی بازی کنیم.

به گزارش ایلنا، فرشید باقری هافبک گلزن استقلال در دیدار با العین بود که همراه با شفر در نشست خبری حاضر شد و درباره این دیدار گفت:

 

همه کار کردیم به جز بردن. در نیمه دوم موقعیت های زیادی داشتیم اما فوتبال روی بد خود را به ما نشان داد و برنده نبودیم. نیمه دوم یک تیم متحد و با برنامه بودیم و همه کار کردیم و شایسته برد بودیم اما بخت با ما یار نبود. بازی قبل نیز در نیمه دوم برای برد در زمین حاضر شدیم و این روح تیمی ما است. امید خود را از دست ندادیم و در بازی بعدی با دقت بیشتر اگر بخت یار ما باشد، می توانیم صعود کنیم.

 

فرشید باقری در باره شانس استقلال برای صعود، بیان کرد: قبلا هم گفتم ما هنوز شانس داریم و به صعود امیدوار هستیم. تیم های ایرانی بیشتر برابر تیم های عربی، دفاع می کردند اما ما در دو بازی اخیر نشان دادیم که می توانیم فوتبال خوبی بازی کنیم. آنها امروز از مساوی خود با وجود این همه امکانات و بازیکنان گران قیمت راضی بودند، پس برابر الهلال ما نیز می توانیم فوتبال بازی کنیم. از ته قلب امیدوارم و در رختکن نیز چنین تفکری وجود دارد.

 

استقلال لیگ قهرمانان آسیا فرشید باقری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر