کد خبر: 739358 A

سرمربی تیم ملوان می‌گوید به این جهت تمرینات تیم را تعطیل کرده که مشکلات آنها به گوش مسئولان برسد.

محمد احمدزاده در گفت و گو با ایلنا‌، درباره کناره گیری از هدایت ملوان اظهار داشت: بحث کناره گیری نیست؛ مشکلات ما بسیار است، تصمیم ما بر این بوده که امروز تمرین نکنیم تا وضعیت‌مان را بدانیم. اینطور نمی‌شود که بلاتکلیف باشیم.

او ادامه داد: الان نزدیک تعطیلات عید نوروز هستیم و وضعیت بازیکنان بسیار بد است. از تلاش و کوشش آنها سواستفاده می‌شود. بازیکنان با تمام وجود برای تیم بازی می‌کنند اما آن چیزی که استحقاقش را داشته‌اند را به دست نیاورده‌اند. 

احمدزاده افزود: چطور ممکن است بازی آخر را انجام بدهیم و به بازیکنان بگوییم که چند روز استراحت کنید و دوباره به تمرینات برگردید؟ تمرین امروز را به این دلیل تعطیل کردیم که آقایان متوجه شوند چه شرایطی در این تیم می‌گذرد و حالا که دلسوز هستند بیایند و مشکلات را از نزدیک تماشا کنند. بازیکنان از نظر روحی و روانی تحت تاثیر هستند اما هیچ کس سراغی از ملوان نمی‌گیرد.

سرمربی ملوان در پایان گفت: اگر نمی‌توانند تیمداری کنند و اصول باشگاه‌داری را نمی‌دانند، ملوان را رها کنند و اگر هم می‌توانند تیم را اداره کنند پس بهتر است که همین حالا مشکلات بازیکنان را برطرف کنند و دست بکار شوند.

ملوان بندرانزلی محمد احمدزاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر