کد خبر: 739202 A

السد با شکست در بازی اول و پرسپولیس با تساوی در دیدار خانگی به تقابل هم می‌روند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، پرسپولیس عصر امروز و از ساعت 19:15 در ورزشگاه جاسم بن حمد قطر میهمان السد است و برای برگزاری دومین دیدار مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف این تیم می‌رود.

تیم داوری: کیم دونجین (داور وسط)، پارک سانجون وبانگ چئول( کمک های اول و دوم) و کیم دایونگ(کمک داور چهارم)

سرخپوشان در شرایطی این بازی را برگزار می‌کنند که دیدار هفته نخست خود را در خانه مقابل پاختاکور با تساوی 1-1 به پایان رساندند و 2 امتیاز مهم از دست دادند تا کارشان سخت شود و حالا نیاز مبرم به کسب امتیاز از این دیدار دشوار خارج از خانه دارند.

دو تیم حریف آشنایی برای هم هستند و در فصل گذشته رقابت‌ها هم در مرحله گروهی و هم در دور نیمه نهایی به مصاف هم رفته که درنهایت این پرسپولیس بود که با عبور از سد حریف پرستاره خود راهی فینال شد.

پرسپولیس با وجود صدرنشینی در لیگ برتر، چند هفته‌ای است که آن اقتدار همیشگی را ندارد و آخرین بازی‌ این تیم با تساوی در قائمشهر مقابل نساجی به پایان رسید.

در سوی دیگر میدان السد قطر قرار دارد که در دیدار هفته نخست در عربستان مقابل الاهلی 2 بر صفر شکست خورد و به همین دلیل به چیزی جز 3 امتیاز خانگی این بازی فکر نمی‌کند.

آن ها به عنوان نایب قهرمان قطر راهی این رقابت ها شدند. آن ها همچنین در لیگ ستارگان قطر آمار خوبی از خود برجای گذشاته اند. السدی ها با 47 امتیاز در رده نخست لیگ قطر جای گرفته اند. آن ها در 18 بازی، 15 پیروزی، 2 تساوی و 1 شکست داشته اند.

گفته می‌شود ژاوی، کاپیتان نام آشنای السد به دلیل مصدومیت در این بازی همراه تیمش نخواهد بود.

السد از 5 بازی اخیر خود یک شکست و 4 پیروزی کسب کرده و مثل پرسپولیس صدرنشین لیگ کشور خودش است و بازهم مثل پرسپولیس با سهمیه قهرمانی در لیگ داخلی به این رقابت‌ها آمده است.

پرسپولیس لیگ قهرمانان آسیا السد قطر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر