کد خبر: 739193 A

استقلال و العین با شکست در بازی نخست خود به مصاف هم می‌روند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، استقلال از ساعت 19:00 امروز در ورزشگاه آزادی تهران میزبان العین امارات است و در دومین هفته از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف این تیم می‌رود.

آبی‌پوشان در حالی به مصاف حریف اماراتی خود می‌روند که در دیدار قبلی خود مقابل الدحیل قطر بیرون از خانه با نتیجه سنگین 3-0 شکست خوردند و حالا با توجه به آن نتیجه نیاز مبرم به 3 امتیاز این دیدار خانگی دارند.

تیم داوری: داور: احمد ابوبکر اکهف، کمک اول: ابوبکر سلیم مهد، کمک دوم: رشید حامد علی، داور چهارم: عمر مبارک یعقوبی ، ناظر داوری: محمد باسل الحجر از سوریه

استقلال در لیگ برتر شرایط خوبی دارد و توانسته خودش را به رتبه سوم جدول و 2 امتیازی صدر برساند ولی لیگ قهرمانان آسیا تا کنون برایش خوب پیش نرفته است. در صورتی که استقلال نتواند امتیاز کامل این بازی خانگی را کسب کند کارش در ادامه با توجه به گروه سختی که در آن قرار دارد گره می‌خورد.

در سوی دیگر میدان العین امارات در رتبه دوم جدول لیگ امارات است و اوضاع خوبی دارد. آنها در 5 بازی اخیر خود 3 باخت و 2 برد به دست آورده و سهمیه شان را از قهرمانی در لیگ امارات به دست آوردند. بازی نخست العین در خانه مقابل الهلال بود که این تیم با یک گل شکست خورد و به همین دلیل آنها هم برای 3 امتیاز وارد زمین خواهند شد.

 

لیگ قهرمانان آسیا استقلال تهران العین امارات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر