کد خبر: 738760 A

بازگشت مردی از جنس رم

سرمربی 67 ساله ایتالیایی دوباره به المپیکو برگشت تا شاید بتواند گرگ ها را به سهمیه لیگ قهرمانان سال آینده برساند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا کلودیو رانیری، سرمربی 65 ساله ایتالیایی تا پایان فصل هدایت رم را برعهده خواهد داشت. نتایج ضعیف دیفرانچسکو در فصل جاری و حذف آنها از لیگ قهرمانان در هفته گذشته برابر پورتو در نهایت منجر به جدایی او شد و از این به بعد رانیری هدایت جالوروسی را تا پایان فصل بر عهده خواهد داشت. 

d1kbwmgwwaapog_

رانیری که تازه از هدایت فولام بحران زده در لیگ برتر انگلستان کنار گذاشته شده بود، با نظر فرانچسکو توتی دوباره بعد از سال ها به رم بازگشت تا بتواند به هدف اصلی باشگاه یعنی کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا دست یابد. قطعا رم اوضاع بسیار بهتری نسبت به فولام ته جدولی دارد ولی باید این نکته را در نظر داشت که رانیری تقریبا، هدایت یک تیم نصف و نیمه را بر عهده گرفته است. بحران مصدومیت و محرومیت می تواند گریبان بزرگ ترین مربیان و باشگاه ها را بگیرد.

آیا شخصیت آرام رانیری می تواند گرگ های زخمی را به سر منزل مقصود برساند؟ 12 فینال در پیش روی او است و اگر این پیرمرد با تجربه بتواند خود را به جمع 4 تیم برتر جدول در این شرایط بحرانی برساند جایگاهش نزد هواداران و مدیران باشگاه بیش از پیش بالا می رود و قطعا کمتر از نایب قهرمانی اش در 2009 نخواهد بود. 

francesco-totti-claudio-ranieri-roma_1eai8q8vfk9eq1p5g5ieyicl45

رم امشب در خانه به مصاف امپولی خواهد رفت. رانیری احتمالا از سیستم آشنای خودش یعنی 442 استفاده خواهد کرد. می توان امید داشت بازیکنانی که در سیستم دیفرانچسکو درخشش خود را از دست داده بودند، دوباره به روز های اوج خود برگردند. 

آیا توتی می تواند در قامتی متفاوت، دوباره تیمش را از بحران ها عبور دهد؟ آیا آوردن رانیری تصمیم درستی بود؟ فقط باید تا پایان فصل صبر کرد. 

 

سری آ ایتالیا کلودیو رانیری آس رم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر