کد خبر: 738544 A

بازیکن ذوب آهن اصفهان گفت: در بازی با الزورا حاکم مطلق زمین بودیم و مالکیت و موقعیت های زیادی خلق کردیم اما موفق به گلزنی نشدیم و باید در دیدار فردا به فکر جبران این دو امتیاز از دست رفته باشیم.

به گزارش ایلنا، قاسم حدادی فر کاپیتان تیم ذوب آهن در کنفرانس خبری پیش از دیدار با النصر عربستان در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا گفت: به خوبی می دانیم چه بازی مهمی پیشرو داریم, یک بازی سخت مقابل یک تیم خوب از عربستان سعودی.

وی ادامه داد: تیم ما ترکیبی از بازیکنان جوان و باتجربه است. خوشحالیم که برای چهارمین دوره پیاپی در لیگ قهرمانان آسیا حضور داریم. در دیدار مقابل النصر قدرتمند ظاهر خواهیم شد و می خواهیم نماینده شایسته برای فوتبال ایران و اصفهان باشیم.

حدادی فر افزود: بازیکنان جوان خوبی به ما اضافه شدند که کیفیت بالایی از خودشان نشان دادند و می توانند به ما کمک کنند. بازیکنان باید بدانند در چه سطحی از فوتبال بازی می کنند, بهترین تیم های آسیا در این رقابتها حضور دارند و باید بازیکنان بهترین عملکرد خودشان خودشان را داشته باشند. 

بازیکنان ذوب آهن تصریح کرد: کادرفنی تیم النصر را به خوبی آنالیز کرده و ما باید در زمین وظایف خود را به خوبی انجام دهیم تا بتوانیم با نتیجه خوبی از زمین خارج شویم.در بازی با الزورا حاکم مطلق زمین بودیم و مالکیت  و موقعیت های زیادی خلق کردیم  اما موفق به گلزنی نشدیم و باید در دیدار فردا به فکر جبران این دو امتیاز از دست رفته باشیم. تیم النصر تیم قدرتمندی است و ما باید مقابل این تیم جنگنده حاضر شویم.

ذوب آهن قاسم حدادی فر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر