کد خبر: 738430 A

مسئول بازاریابی سازمان لیگ در مورد مجمع عمومی فدراسیون فوتبال صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، صادق درودگر در خصوص برگزاری مجمع فدراسیون فوتبال گفت: خوشبختانه گزارش مالی را خواندم و دیدم که گزارش مالی توسط اعضای مجمع خوانده شده است و این یک حرکت مثبت و سازنده از سوی اعضای مجمع است و می‌توان امیدوار به داشتن یک مجمع واقعی داشت. 

وی درباره تبلیغات محیطی هم افزود:‌ درباره تبلیغات محیطی هر سال کارشناسی می‌شود و قیمت‌گذاری براساس همین کارشناسی انجام می‌شود، اما ما هر سال ۲۰ درصد افزایش قیمت داریم که این مسأله در قرارداد هم آمده هر چند که نرخ تورم بالاتر از این رقم است، اما این ۲۰ درصد افزایش قیمت هر سال رعایت می‌شود. 

مسئول بازاریابی سازمان لیگ در خصوص اینکه طلب ورزشگاه آزادی از باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال چقدر است، افزود: ما در این خصوص جلسه خوبی با آقایان داورزنی و کریمی مدیر توسعه و تجهیز اماکن ورزشی داشتیم و در خصوص همه موارد صحبت کردیم، در این جلسه در خصوص قرارداد این دو باشگاه با استادیوم آزادی صحبت شد و قرار است سال آینده در همین رابطه جلسه‌ای با حضور نمایندگان این دو باشگاه، نماینده سازمان لیگ، کریمی مدیر توسعه و تجهیز اماکن ورزشی و همچنین نماینده وزارت ورزش برگزار شود و قرارداد به گونه‌ای نو شته شود که همه نیازهای طرفین در آن گنجانده شود. 

وی در پاسخ به این سوال که استادیوم آزادی چقدر از این باشگاه طلبکار است، گفت:‌ رقمی که اعلام شده حدود ۴ میلیارد تومان است که البته استقلال و پرسپولیس رقم پایین‌تری می‌گویند که باید در این خصوص کارشناسی شود. 

درودگر در خصوص اینکه استقلال و پرسپولیس برای بازی در ورزشگاه آزادی چه مبلغی می‌دهند، گفت: در این باره هر بازی کارشناس دادگستری کارشناسی انجام می‌دهد و امسال هر بازی حدود ۷۶ میلیون تومان و سال آینده این رقم برای هر بازی ۱۱۰ میلیون تومان خواهد بود. 

وی درباره شکایت از کانون ایران‌نوین گفت: ما چک ۱۷ میلیارد تومانی آنها را برگشت زدیم و یک حسابشان را هم مسدود کردیم که البته متأسفانه رقم آن ناچیز بود، اما سه ملک را توقیف کردیم و بقیه کارها را انجام می‌دهیم و فکر می‌کنم دادگاه ما در اردیبهشت و خرداد برگزار شود و تلاش می‌کنیم تا همه مطالبات باشگاه‌ها را اخذ کنیم، اما درباره شرکت بعدی هم باید بگویم که کار در پیچ و خم مسائل حقوقی مانده و باید به دقت کارها را انجام دهیم. 

وی در مورد اینکه گفته می‌شود استقلال پول سه چهار سال آینده را از سازمان لیگ گرفته، خاطرنشان کرد: نه، استقلال چنین کاری نکرده است، بلکه در یک تعامل بین سازمان لیگ و باشگاه استقلال این مسئله صورت‌جلسه شد تا همه هزینه‌های اجاره‌ها را سازمان لیگ بدهد که رقمی حدود ۷ میلیارد تومان بود، البته وظیفه ماست که درآمدزایی بیشتری داشته باشیم تا به باشگاه‌ها کمک بیشتری شود، اما ما باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس را آزاد گذاشتیم تا بتوانند درآمدزایی کنند و خوشبختانه حدود ۷۰-۸۰ میلیارد تومان هم درآمد داشتند و از طرفی، بلیط‌فروشی را هم به خودشان واگذار کردیم. ما تعامل خوبی با این دو باشگاه بزرگ و پرطرفدار داریم تا کارها به خوبی انجام شود.

استادیوم آزادی صادق درودگر مجمع عمومی فدراسیون فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر