کد خبر: 738425 A

مدیرعامل سپاهان نسبت به حواشی اخیر این باشگاه صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، مسعود تابش در پایان مجمع فدراسیون فوتبال در مورد بیانیه‌هایی که این روزها باشگاه‌ها در مورد داوری می‌دهند، عنوان کرد: ما یک بیانیه دادیم  و بقیه ۶۰ بیانیه دادند. آن یک بیانیه ما هم دلیل داشت.

وی در مورد عدم حضور امیر قلعه‌نویی در نشست خبری و اینکه این هفته خبرنگاران از مربی خارجی سپاهان سؤال نپرسیدند، عنوان کرد: در این مورد از قلعه‌نویی سؤال کنید. تکسیرا به جای او در نشست‌های خبری حاضر شده است. حالا من با قلعه‌نویی صحبت می‌کنم تا از این هفته به نشست برود.

مدیرعامل سپاهان در مورد  مسائلی که در رابطه با تبانی مطرح می‌شود و انتقاداتی به دیدار تراکتورسازی و ماشین‌سازی وارد شده،‌گفت: در مورد این مسائل حرف نمی‌زنم. این صحبت‌ها شنیده می‌شود و من قضاوتی نمی‌کنم.

وی در مورد اینکه برخی انتقاد می‌کنند که سپاهان سبک فوتبال علی‌اصغری دارد و دائم به یک طریق گل می‌زنند، اظهار داشت: من این مسئله را قبول ندارم. ما علی اصغری بازی نمی‌کنیم. برخی افراد که مشکل دارند این مسائل را مطرح می‌کنند. البته ایرادی ندارد خیلی خوب است که ما بتوانیم با فوتبال علی اصغری قهرمان ایران و آسیا شویم. البته من نمی‌گویم ما قطعا قهرمان می‌شویم اما اجازه بدهید این حرف‌ها را بزنند و ما با فوتبال علی اصغری قهرمان آسیا شویم اگر این طور است قربان فوتبال علی‌اصغری هم می‌رویم.

تابش در رابطه با اینکه در مجمع مطرح شده باشگاه‌های سپاهان و ذوب‌آهن از دولت پول می‌گیرند، گفت: فولاد مبارکه خصوصی است و به عنوان اسپانسر باشگاه به ما کمک می‌کند. فولاد مبارکه عملا اسپانسر ماست. ۹۰ درصد باشگاه‌های ایران این وضعیت را دارند. منابع نفت آبادان از کجا و چقدر است؟ ذوب‌آهن و سپاهان را به عنوان مثال مطرح کردم.ما در ایران باشگاه‌هایی داریم که دیون‌شان را هم دولت می‌پردازد.

وی در مورد اینکه صحبت‌هایی در رابطه با بازگشت رحمان احمدی مطرح شده است، گفت: رحمان دروازه‌بان بسیار خوبی است و ما برای او احترام قائل هستیم. ما الان دروازه‌بانان خوبی داریم. یک دروازه‌بان ما در تیم جوانان است و دو گلر دیگر در تیم امیدهای ایران حضور دارند.همه دروازه‌بانان ما جوان هستند و نزدیک دو متر قد دارند و با وجود احترام به احمدی از این بابت مشکلی نداریم.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در رابطه با اینکه آیا از گزارش‌های مجمع قانع شده یا نه،‌گفت:گزارش‌های مالی مطرح شد ما در موضوع تبلیغات محیطی راضی نیستیم و دلایل‌مان را هم عنوان کردیم. الان ۱۰ بازی تا پایان لیگ مانده و فقط کمتر از ۴۰۰ میلیون تومان گرفته‌ایم و در سال‌های قبل میلیاردی دریافت می‌کردیم.

وی در پایان در مورد اینکه شفافیت وجود داشت، عنوان کرد:مسائل پذیرفته شد و همه چیز را قبول کردند.

 

سپاهان اصفهان مجمع عمومی فدراسیون فوتبال مسعود تابش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر