کد خبر: 738150 A

استقلال توانایی قهرمانی در آسیا را دارد

فتح الله زاده در خصوص بازی هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا برابر العین امارات گفت: استقلال توانایی کسب پیروزی مقابل العین رادارد.

علی فتح الله زاده مدیرعامل سابق استقلال در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص شرایط استقلال اظهار داشت: شرایط استقلال خوب است و این تیم توانایی قهرمانی در آسیا را دارد و می‌تواند بعد از سال‌ها به این عنوان برسد.

وی ادامه داد: استقلال اگر دچار حاشیه نشود، می‌تواند حرف‌های بیشتری برای گفتن داشته باشد. استقلال در حال حاضر بهترین تیم برای کسب عنوان قهرمانی در لیگ است.

فتح الله زاده در خصوص بازی این تیم برابر العین گفت: استقلال توانایی کسب پیروزی مقابل العین رادارد. هواداران استقلال این تیم را تنها نخواهند گذاشت و با حمایت‌های خود به برتری این تیم کمک خواهند کرد‌. 

مدیر عامل سابق استقلال در ارتباط با این که خودش برای این بازی به ورزشگاه می‌رود یا خیر، گفت: برای این که ممکن است حضور من در ورزشگاه باعث ایجاد حاشیه برای استقلال شده یا هواداران من را تشویق کنند به ورزشگاه نمی‌روم و نرفتنم به استادیوم بیشتر بتواند به استقلال کمک کندو

فتح الله زاده در خصوص دربی پیش رو گفت: مطمئن هستم اگر استقلال برابر العین موفق به کسب نتیجه دلخواه شود پرسپولیس را هم در دربی شکست خواهد داد.

استقلال علی فتح الله زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر