کد خبر: 737827 A

هافبک گینه‌ای تراکتورسازی خبر از بازگشتش به این تیم داد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تراکتورسازی که از فصل جاری با انتقال به بخش خصوصی و مالکیت زنوزی هزینه‌ زیادی در نقل و انتقالات متحمل شده و ستاره‌های نامداری به جمع بازیکنانش اضافه کرده است، در پنجره زمستانی هم یک بمب نقل و انتقالاتی داشت که آن کوین کنستانت، هافبک دفاعی گینه‌ای سابق باشگاه میلان بود.

اگرچه جذب کنستانت توسط تراکتورسازی سروصدای زیادی بپا کرد و همه بابت حضور یک چهره بین‌المللی فوتبال در لیگ برتر هیجان زده بودند ولی مشکلاتی در مورد او وجود داشت که ادامه حضورش در جمع سرخپوشان تبریزی و بازی برای این تیم را دچار مشکل کرد.

کنستانت درگیر یک بیماری بود که باعث شده بود مشکلات جسمی برایش ایجاد شود و نتواند در چند هفته حضورش در ایران به شرایط بازی برسد و به همین دلیل با توافقی که با باشگاه داشت از ایران رفت تا به کارهای درمانی خود پرداخته و پس از بهبود بازگردد.

مشکل به حدی جدی بود که قرارداد کنستانت به حالت تعلیق در آمد و حتی صحبت از فسخ احتمالی و قطع همکاری مطرح بود و انتقادات زیادی هم از تراکتورسازی و زنوزی بابت یک خرید شکست خورده صورت گرفت.

با این وجود به نظر می‌رسد کارهای درمانی کنستانت به خوبی پیش رفته و او در راه بازگشت به تبریز است.

کنستانت ساعتی پیش در صفحه شخصی خود خبر از بازگشت به تبریز و حضور در تمرینات تراکتورسازی داد.

کنستانت در صورت رسیدن به مرز آمادگی هم کار سختی برای ورود به ترکیب تراکتورسازان دارد چرا که مهدی مهدی‌پور و اکبر ایمانی در خط هافبک دفاعی این تیم به هماهنگی خوبی رسیده و بازی‌های قابل قبولی ارائه می‌دهند و بعید است لیکنز به راحتی دست به ترکیب موفق خودش بزند.

باید دید در نهایت فوتبالدوستان ستاره سابق میلان را در ترکیب تیم خود می‌بینند یا نه.

photo_۲۰۱۹-۰۳-۰۹_۱۳-۴۱-۰۸

تراکتورسازی تبریز لیگ برتر فوتبال کوین کنستانت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر