کد خبر: 737748 A

"به سمت توپ رفتم و چشم‌هایم را بستم"

سنگربان جوان تیم فوتبال نساجی مازندران می‌گوید او باعث مصدومیت مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس نشده و از اتفاقی که برای او رخ داده ناراحت است.

محمد امین رضایی دروازه بان تیم فوتبال نساجی مازندران در گفت و گو با ایلنا، درباره تساوی مقابل پرسپولیس در هفته بیست و یکم لیگ برتر گفت: بازی خوبی بود، حیف شد که نتوانستیم مثل هفته گذشته نتیجه بازی را حفظ کنیم، در کل خیلی تلاش کردیم و بچه‌ها زحمت کشیدند تا یک امتیاز مقابل تیم قدرتمند پرسپولیس به دست بیاوریم.

او درباره صحنه گلی که دریافت کرد، گفت: زمین خیلی سُر بود و توپ که به زمین خورد سرعتش 10 برابر شد و نمی‌رسیدم که بخواهم توپ را قطع کنم. توپ خیلی زود به سروش رفیعی رسید و او هم گل زد. پرسپولیس دو موقعیت تنها در نیمه اول داشت، یکی ضربه بشار بود و دیگری هم سعید کریمی که هر دو را دفع کردم. 

سنگربان جوان سرخپوشان درباره صحنه زمین خوردن مهدی ترابی و مصدومیت او اظهار داشت: من از دروازه بیرون آمدم، زاویه را بستم و او با سرعت به سمت من آمد. دوربین‌ها هم که نشان دادند احمد عبدالله زاده با او برخورد آنچنانی نداشت و ترابی خودش سرعت زیاد داشت که سُر خورد و تعادل ما به هم خورد تا برخورد بدی داشته باشیم. مچ پا و زانوی من با شدت به ترابی خورد و از دیشب تا الان درد شدیدی دارم. برخورد عبدالله زاده خیلی ساده بود و نیرویی به ترابی وارد نشد که بخواهد به زمین بخورد.

او ادامه داد: سرعت ترابی به قدری زیاد بود که با دست باز به سمت توپ رفتم و فقط چشم‌هایم را بستم. ترسیده بودم چرا که سرعت زیادی داشتیم و متوجه نشدم که چه اتفاقی افتاد. زانو و مچ من ورم دارد و برخورد خطرناکی داشتیم. شنیدم بازی بعدی را از دست داده می‌خواستم به او زنگ بزنم که اتوبوس‌شان در برف گیر کرده بود و موبایل‌اش آنتن نمی‌داد.  حتما دوباره به او زنگ میزنم و جوایی احوالش می‌شوم چون مصدومیتش ناراحت کننده بود و من بی تقصیر هستم. آقای بیرانوند هم در مصاحبه‌شان هم گفتند که این صحنه پنالتی نبود، یک صحنه دیگر هم که می‌گفتند ظاهرا دست ولسیانی به توپ خورده که من اصلا متوجه نشدم و نمی‌دانم چه اتفاقی در محوطه جریمه افتاد. 

دروازه بان نساجی درباره اینکه با مصدومیت فعلی می‌تواند در بازی آینده برابر استقلال تهران بازی کند یا خیر گفت: درد دارم اما چز خاصی نیست. خداراشکر کشیدگی یا پیچ خوردگی ندارم و در حد ضرب دیدگی است که خوب می‌شود و مشکل حادی ندارم و پزشک تیم از این وضعیت آگاه هستند.

او ادامه داد: بازی به مراتب سخت‌تری نسبت به پرسپولیس مقابل استقلال داریم و الان آنها روی دور برد هستند. تیم سرحالی دارند و خط حمله خیلی خوبی دارند. پاتوسی، منشا و گونکالوس اللهیار صیادمنش بازیکنان خوب و تاثیرگذاری هستند و امیدواریم تاکتیک خوب و آماده‌ای داشته باشیم تا شخصیت نساجی را خوب نشان بدهیم و نتیجه مناسبی به دست بیاوریم.

نساجی مازندران محمد امین رضایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر