کد خبر: 737728 A

بعد از درگیری دایی و قطبی

باشگاه فولاد خوزستان بعد از اتفاقات بازی برابر سایپا بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش ایلنا، بعد از درگیری‌های لفظی که بین علی دایی و افشین قطبی در پایان بازی سایپا و فولاد خوزستان اتفاق افتاد باشگاه فولاد در بیانیه‌ای به حمایت از سرمربی خود پرداخت. در این بیانیه آمده‌است: 

متاسفانه در جریان دیدار تیم های سایپا و فولاد خوزستان از هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر شاهد آن بودیم که علی دایی، سرمربی تیم سایپا و دیگر عوامل این تیم پس از این دیدار به صورت گروهی سخنانی نامربوط در خصوص افشین قطبی سرمربی تیم فولاد خوزستان به زبان آورده اند که با فرهنگ ایرانی- اسلامی و ذات ورزش به هیچ وجه هم خوانی ندارد.

با توجه به لزوم احترام متقابل ورزشکاران و کادر های فنی و سرپرستی تیم ها به رقبا، باشگاه فولاد خوزستان و هواداران بی شمار آن ضمن تقبیح رفتار نامناسب کادر فنی و عوامل تیم سایپا و بی احترامی به عوامل تیم میهمان خواهان برخورد مناسب دستگاه‌های ذی ربط با افراد دخیل در به وجود آوردن فضای غیر ورزشی و غیر حرفه ای می باشند.

لذا نظر به اینکه باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان با سرمایه گذاری کلان بر مقوله فرهنگ حرفه ای و باشگاهی آکادمیک در کلیه رده های سنی فوتبال سالیان سال است که فعالیت می نماید، اکیدا نسبت به رواج فرهنگ غیر ورزشی در فوتبال کشور مخالف بوده و ترویج آن را شدیدا تقبیح می نماید.

سایپا علی دایی فولاد خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر