کد خبر: 737711 A

برای کسب بهترین نتیجه مقابل استقلال به تهران سفر می‌کنیم

مدافع تیم نساجی می‌گوید در دیدار روز گذشته مقابل پرسپولیس عملکرد علیرضا فغانی بی نقص بود و آنها با ارائه بازی مطمئن موفق شدند برابر هوادارانشان به یک امتیاز بسنده کنند.

فرشاد فرجی در گفت و گو با ایلنا درباره بازی هفته بیست و یکم لیگ برتر مقابل پرسپولیس تهران گفت: بازی خیلی خوبی بود؛ بارش باران روی سبک بازی دو تیم تاثیر گذاشت و همین مسئله کار را برای ما هم سخت‌تر کرد. ما در این بازی محروم و مصدوم زیاد داشتیم؛ دو بازیکن ما چند ساعت قبل از بازی نرسیدند. ما تقریبا با 11 بازیکن به جنگ با پرسپولیس رفتیم و بعضی از ما هم مجبور بودیم با مصدومیت بازی کنیم چون بازیکن تعویضی روی نیمکت نبود. 

او ادامه داد: با این حال بازی را خیلی خوب ادامه دادیم. بازی در دست ما بود و درست است که پرسپولیس موقعیت داشت اما بازی پایاپای بود تا اینکه در نیمه اول گلزنی کردیم و همین اعتماد به نفس ما را بالا برد. متاسفانه روی یک لحظه غافلگیری گل را دریافت کردیم و این تاکتیک پرسپولیس بود که در کناره‌ها کارهای ترکیبی زیاد انجام می‌دهند. این هم اتفاقی بود و می‌شد بهتر عمل کنیم که به هر حال در سرعت بالای بازی به هر حال به تساوی رسیدیم و جلوی این هواداران که در سرما و باران از ما حمایت کردند شرمنده نشدیم و نزدیک به عید یک شیرینی کوچک به آنها دادیم. 

مدافع نساجی مازندران درباره اعتراض‌ها به داوری در جریان بازی گفت:‌ اعتراض به داوری در یک بازی وجود دارد و هر کسی اعتراض می‌کند اما از نظر من اعتراض کردن به شخصی مانند علیرضا فغانی اصلا قشنگ نیست چون ایشان اسطوره داوری ایران در آسیا هستند. ایشان اگر به اشتباه هم سوت بزنند باید همه احترام بگذارند حالا نه آقای فغانی هر داور دیگری هم باشد بازیکنان در زمین موظف هستند به دستور آن گوش بدهند. آقای فغانی نخبه داوری هستند و اعتراض به ایشان کار زشتی است؛ اگر به اعتراض کردن باشد ما هم همین هفته گذشته مقابل نفت مسجد سلیمان بازی که برنده شده بودیم را با تساوی به پایان بردیم. ما نه بعد از بازی به داور اعتراض کردیم و نه چیز دیگری؛ داور یک نفر است بین 22 بازیکن و هزاران  تماشاگر؛ بالاخره طبیعی است که اشتباه کنند از نظر من آقای فغانی بسیار خوب سوت زدند و تنها داور در ایران هستند که برخوردهای جزئی را خطا نمی‌گیرند تا بازی روی روال عادی خود پیش برود و بازی سرعت داشته باشد. زیبایی فوتبال به برخوردهای آن است و داوری دیروز فوق العاده بود.

فرجی درباره صحنه به زمین افتادن مهدی ترابی در محوطه جریمه نساجی گفت:‌ یکی از بدی‌های زمین چمن مصنوعی این است که شما هر جای آن زمین بخورید پوست آن کنده می‌شود و زخم می‌شود. همه ما می‌دانیم که چمن مصنوعی مانند موکت است؛ خودم چندین بار روی زمین افتادم و زانویم زخم است. به نظرم در آن صحنه پای ترابی روی زمین خراشیده شد و به همین دلیل زخم شده است. اینکه با برخورد به دروازه‌بان اینطور شده باشد، بعید است. آقای فغانی هم در این صحنه تصمیم درستی گرفتند و دستور به ادامه بازی دادند.

بازیکن نساجی درباره بازی هفته آینده مقابل استقلال تهران گفت: تیمی که آقای نکونام داشته‌اند حالا در اختیار آقای جلالی است و هفته به هفته بهتر می‌شویم. شکل تیمی ما در حال حاضر خوب است و با سبک آقای جلالی پیش می‌رویم. ما در سال آینده و فصل بعدی حرف‌های بیشتری خواهیم داشت و مدعی‌تر می‌شویم. به نظرم بازی به مراتب سخت‌تری برابر استقلال خواهیم داشت ولی ما هم نساجی هستیم و برابر هر تیمی برنامه‌هایی داریم و دست و پا بسته نیستیم. برای کسب بهترین نتیجه در تهران حاضر می‌شویم.

علیرضا فغانی نساجی مازندران پرسپولیس تهران فرشاد فرجی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر