کد خبر: 737579 A

جایگاه استقلال مناسب نیست

بازیکن استقلال گفت: فکر نمی‌کنم جایگاه سوم برای استقلال خوب باشد. ما با اعضای تیم صحبت کردیم که شرایط بهتر شود. با حرف شما در مورد اینکه جایگاه سوم خوب است موافق نیستم.

به گزارش ایلنا، امید نورافکن در مورد دیدار مقابل نفت مسجد سلیمان،‌گفت: کارمان در نیمه دوم سخت شد. باید گل‌های بیشتری می‌زدیم اما اینطور نشد. خدا را شکر 3 امتیاز را گرفتیم. خیلی کار داریم. چندین هفته باقی مانده و باید بهترین نتایج را بگیریم و امتیازات را بهتر کنیم.

وی در مورد اینکه استقلال شرایط خوبی پیدا کرده و توانسته در رده سوم جدول قرار بگیرد، افزود: فکر نمی‌کنم جایگاه سوم برای استقلال خوب باشد. ما با اعضای تیم صحبت کردیم که شرایط بهتر شود. با حرف شما در مورد اینکه جایگاه سوم خوب است موافق نیستم.تلاش می‌کنیم تا در دیدار مقابل العین نتیجه خوبی بگیریم و قبل از عید یک عیدی خوب به هواداران بدهیم. 

هافبک استقلال در مورد دیدار مقابل العین، عنوان کرد:‌ فوتبال در آسیا به طور کلی تغییر کرده است. قطر و امارات واقعا پیشرفت کردند. الدحیل بازیکنان  گران  قمیت و تاپ لولی داشت که توانستند مقابل ما برنده شوند. در ورزشگاه آزادی با حضور هوادارنمان هم کارمان آسان نیست. آنها مهره‌های خوب خارجی جذب می‌کنند و ما محکوم به برد هستیم.

وی در مورد برنامه فشرده لیگ برتر و استراحت العین قبل از بازی با استقلال، گفت: فدراسیون  آنها حواسشان به تیم‌های کشورشان در لیگ برتر هست و مراقبت می‌کنند. ما سه روز قبل در قطر بازی کردیم و با خستگی مقابل نفت مسجدسلیمان برنده شدیم. مطمئنا باید با خستگی به مصاف العین برویم. سعی می‌کنیم ریکاوری خوبی داشته باشیم تا با تمام تمرکز به مصاف العین برویم و نتیجه خوبی بگیریم.

استقلال تهران امید نورافکن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر