کد خبر: 737564 A

دورازه بان تیم نساجی گفت: خیر به هیچ عنوان پنالتی نبود. من نمی‌خواستم جلوی آن را بگیریم و هر دو سرعت‌مان بالا بود و تعادل‌مان از دست رفت.

به گزارش ایلنا، محمدامین رضایی در مورد تساوی پرسپولیس و نساجی گفت: خدا را شکر بازی خوبی انجام دادیم و بچه‌ها تلاش زیادی کردند. از هواداران هم تشکر می‌کنم که سنگ تمام گذاشتند و در این هوا چندین ساعت ایستاده به تشویق تیم پرداختند.

وی در مورد اینکه آیا از عملکرد خودش رضایت داشت، گفت: خودم که نمی‌توانم در این مورد نظر بدهم امیدوارم مربیان و هواداران راضی باشند.

دروازه‌بان نساجی در مورد اینکه آیا نتیجه عادلانه بود، عنوان کرد: نتیجه خوب بود در دقایقی از بازی پرسپولیس و در دقایقی از مسابقه ما تیم بهتر زمین بودیم. دو تیم عملکرد جذابی داشتند و هواداران از بازی لذت بردند.

رضایی در رابطه با صحنه‌ای که با مهدی ترابی برخورد کرد و اینکه آیا پنالتی اتفاق افتاد، گفت: در آن صحنه هم من و هم ترابی تعادل‌مان را از دست دادیم و با شدت به یکدیگر برخورد کردیم که این باعث آسیب‌دیدگی ما شد.

وی در مورد اینکه آیا پنالتی رخ داد، گفت: خیر به هیچ عنوان پنالتی نبود. من نمی‌خواستم جلوی آن را بگیریم و هر دو سرعت‌مان بالا بود و تعادل‌مان از دست رفت.

رضایی در مورد اینکه آیا با حامد لک رقابت دارد، عنوان کرد: بله، رقابت هست اما این مسئله رد رفاقت است، حامد لک و نیما میرزازاد هر دو هم تیمی ما هستند و باعث افتخارم است که کنار آنها کار می‌کنیم ما همکاری خوبی داریم.

نساجی مازندران محمد امین رضایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر