کد خبر: 737563 A

مصدومیت های ما به خاطر فشردگی است

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: فشردگی زیادی وجود دارد ما هر سه روز یکبار بازی می‌کنیم و بازیکنان‌مان یک به یک مصدوم می‌شوند.

به گزارش ایلنا، محسن خلیلی بعد از دیدار پرسپولیس و نساجی در مورد حواشی روز گذشته عنوان کرد: خوشبختانه اتفاق خاصی رخ نداد هواداران خونگرم پرپسولیس همه جا هستند نیروی انتظامی باید با هوشمندی برخورد می‌کرد و اجازه نمی‌داد ازدحام جمعیت وارد هتل شود همین مسئله باعث شد بازیکنان ما را کمی عقب‌تر پیاده شوند و مسیر را پیاده بروند. و همین هجوم جمعیت برای عکس گرفتن باعث ایجاد مزاحمت شد در کل مردم قائمشهر بسیار مهمان‌نواز هستند و مشکلی خاصی نداریم.

وی در مورد اتفاقات رخ داد در داوری گفت: ما تأسف خوردیم از اینکه بهترین داور برای این دیدار انتخاب شده ولی این مشکلات به وجود آمد دیروز وقتی متوجه شدیم داوری فغانی است از این مسئله بسیار خوشحال شدیم و خیال‌مان راحت شد اما در جریان بازی این اتفاقات رخ داد.

خلیلی در ارتباط با فشردگی مسابقات بیان داشت:‌ فشردگی زیادی وجود دارد ما هر سه روز یکبار بازی می‌کنیم و بازیکنان‌مان یک به یک مصدوم می‌شوند. یا داوری علیه ما است یا حواشی مثل دیروز وجود دارد که تیم لطمه می‌خورد امیدوارم به این مطالب رسیدگی شود تا حق پرسپولیس پایمال نشود و هواداران ما دچار نگرانی نشوند.

پرسپولیس محسن خلیلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر