کد خبر: 737545 A

هافبک دفاعی تیم نساجی گفت: از هوادارانی که امروز به ورزشگاه آمدند و در این باران و هوای سرد تا دقیقه نود ماندند و تیم را تشویق کردند تشکر می کنم

به گزارش ایلنا، حامد شیری هافبک تدافعی تیم فوتبال نساجی بعد از بازی خوب برابر نفت مسجد سلیمان امروز اما شانس بازی برابر پرسپولیس را پیدا نکرد. این بازیکن بعداز تساوی یک بر یک تیمش برابر پرسپولیس گفت:« بعد از بازی با نفت مسجد سلیمان از ناحیه همسترینگ دچار مصدومیت شدم و درد داشتم. با این حال در طول هفته از پایم مراقبت کردم که بتوانم در این بازی به میدان بروم اما متاسفانه در تمرین دیروز احساس درد کردم و پزشکان تشخیص دادند که بازی نکنم.»


او درباره بازی و کسب تساوی گفت:« به نظرم بازی زیبایی بود و دو تیم خوب بازی کردند. البته شرایط جوی روی بازی تاثیرگذاشته بود و اگر بازی در هوای بهتری برگزار می شد احتمالا می توانستیم شاهد بازی زیباتری باشیم.»


هافبک دفاعی تیم نساجی در پایان گفت:« از هوادارانی که امروز به ورزشگاه آمدند و در این باران و هوای سرد تا دقیقه نود ماندند و تیم را تشویق کردند تشکر می کنم و امیدوارم در بازی های آینده بتوانیم با کسب نتایج بهتر پاسخ این حمایتشان را بدهیم.»

نساجی مازندران حامد شیری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر