کد خبر: 737437 A

استیون جرارد کاپیتان سابق لیورپول اقرار کرد که هنوز هم حسرت آن لغزش برابر چلسی را می‌خورد.

به گزارش ایلنا، استیون جرارد کاپیتان سابق لیورپول در سال 2014 زمانی که این تیم بیش از همیشه به قهرمانی لیگ برتر نزدیک شده بور و در آستانه شکستن این طلسم قرار داشت، دچار لغزش پا شد و پس از لیز خوردن این بازیکن دمبا‌با مهاجم  چلسی توپ را ربود و وارد دروازه‌ مینیوله کرد که زمینه ساز از دست رفتن امتیازات آن مسابقه و در نهایت عدم قهرمانی برای لیورپول شد.

سرمربی کنونی تیم رنجرز ضمن ابراز امیدواری برای شکستن این طلسم توسط یورگن کلوپ و شاگردانش گفت: این تیم و این ترکیب توانایی شکست دادن منچستر سیتی در راه رسیدن به قهرمانی را دارد  و امیدوارم که این اتفاق بیوفتد. با چند بازیکن از بازیکنان حال حاضر لیورپول رابطه نزدیکی دارم و با کمک مربی با دانشی مثل کلوپ این تیم می‌تواند به موفقیت برسد.

اسطوره لک لک‌های آنفیلد که سابقه قهرمانی‌ در تمامی تورنمنت‌های قاره ای و داخلی به جز لیگ برتر را با لیورپول در کارنامه دارد در مورد اشتباهش در آن مسابقه برابر چلسی گفت: این زخم برای من همیشه باز است و به نظرم هیچ وقت التیام نمیابد، شما نمی‌توانید گذشته و تجربیات خود را تغییر دهید. امیدوارم هواداران تا انتهای فصل از لیورپول حمایت کنند و این حمایت منجر به قهرمانی شود اما حتی قهرمانی لیورپول در این فصل نیز تغییری در این زخم و حسرت نخواهد داد.

در آپریل 2014 بود که در جریان این اشتباه استیون جرارد دمبا‌با دروازه لیورپول را در آنفیلد باز کرد و چلسی با برد - در ورزشگاه آنفیلد به روند پیروزی پیاپی لیورپول پایان داد.

لیورپول استیون جرارد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر