کد خبر: 737347 A

بازیکن تیم پیکان گفت: روستایی یکی از بازیکنان خوب ماست که آینده خوبی در انتظار او خواهد بود. در این روزها که بحث شهرستانی و... شکل گرفته، گل ما را روستایی زد تا هفته خوبی را پشت سر بگذاریم.

به گزارش ایلنا، امیرحسین کریمی در پایان دیدار با استقلال خوزستان که با برد پیکان همراه بود گفت: بازی سختی را با بهترین نتیجه به پایان رساندیم. ما به دنبال برد پرگل هستیم اما همین که سه امتیاز را کسب کنیم هم برای ما فوق العاده است. درست است که استقلال خوزستان در قعر جدول حضور دارد اما این نگاهی به نمایش آنها در این بازی و دیدارهای گذشته نشان می‌دهد که از نظر فنی و کیفی بازیکنان خوبی در اختیار دارند و شاید کسر امتیاز و مشکلات مالی باعث شده تا این شرایط را پشت سر بگذارند.

وی ادامه داد: با این حال بزرگترین هدف ما رسیدن به پیروزی در این بازی بود تا بتوانیم سال را به خوبی پشت سر بگذاریم. دیدار سخت دیگری هفته آینده مقابل پارس جنوبی داریم و می‌خواهیم به این روند کسب نتیجه ادامه دهیم. باید به جایگاه بالای جدول برسیم و این توانایی در تیم ما وجود دارد.

کریمی درباره گلی که این تیم به ثمر رساند و موفق شد بازی را به سود خود خاتمه دهد نیز گفت: روستایی یکی از بازیکنان خوب ماست که آینده خوبی در انتظار او خواهد بود. در این روزها که بحث شهرستانی و... شکل گرفته، گل ما را روستایی زد تا هفته خوبی را پشت سر بگذاریم. با این حال ما هنوز کارمان تمام نشده و اکنون با انگیزه بیشتری به دنبال این خواهیم بود تا سال را با یک نتیجه موفق دیگر به پایان برسانیم.

پیکان تهران امیر حسین کریمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر