کد خبر: 737340 A

بازیکن تیم سایپا گفت: امیدوارم ریاست کارخانه سایپا برای پرداخت مطالبات بازیکنان تیم به مدیرعامل کمک کنند. همه بازیکنان خانواده دارند و این روزها هم نیاز به پول دارند.

به گزارش ایلنا، علی دشتی پس از پایان دیدار تیم های سایپا و فولاد خوزستان درباره این بازی گفت: آمده بودیم که این بازی را ببریم. بازی قبل با پارس جم اگر پنالتی مان گل می شد می توانستیم بازی را ببریم. خداراشکر امروز هم بچه ها برای رسیدن به پیروزی زحمت زیادی کشیدم که در نهایت هم موفق شدیم. تیم ما تیم جوانی است که خیلی هم برای رسیدن به هدف خود کار دارد. انشالله همینطور که به پیش می رویم نتایج بهتری خواهیم گرفت.

او درباره مشکل این تیم گفت: امیدوارم ریاست کارخانه سایپا برای پرداخت مطالبات بازیکنان تیم به مدیرعامل کمک کنند. همه بازیکنان خانواده دارند و این روزها هم نیاز به پول دارند امیدوارم تا قبل از عید به بازیکنان تیم پول برسد در حال حاضر فقط علی دایی برای پول های ما به در و دیوار می زند.

دشتی درباره حضور در پست دفاع راست و تغییر شیوه بازی خود در بازی های اخیر گفت: طبیعتا من دوست دارم در پست اصلی خودم یعنی هافبک کنار اما علی آقا که می گویند در پست دفاع بازی کن بازی می کنم و تا جایی هم که توان داشته باشم برای موفقیت تیم می گذارم.

سایپا علی دشتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر