کد خبر: 737329 A

سرمربی پدیده شهرخودرو گفت: هواداران مثل همیشه پشت تیم ما بودند، اما متاسفم که نتوانستیم خوشحال‌شان کنیم.

به گزارش ایلنا، یحیی گل محمدی در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل ذوب‌آهن اظهار کرد: بازی را خوب آغاز کردیم، اما متاسفانه رفته‌رفته به سمت بازی احساسی رفتیم. توقع خودم هم بیشتر بود و باید بهتر کار می‌کردیم. ذوب یکی از بازی‌های خوبش را به نمایش گذاشت و متاسفانه ما هم پدیده شهرخودروی همیشگی نبودیم.

وی افزود: شرمنده هواداران شدیم و متاسفم که نتوانستیم آن شادی که هدف ما بود، به هواداران هدیه کنیم. امیدوارم در آینده با بازی‌های خوب و نتیجه، خاطره تلخ امروز را جبران کنیم.

سرمربی پدیده شهرخودرو گفت: اگر مثل یک ربع اول بازی می‌بودیم، می‌شد بازی را ببریم اما هرچه جلو رفتیم بدتر شدیم. امروز اصلا تیم همیشگی نبودیم و باید به دنبال علت آن بگردیم. هرچه بعد از بازی فکر می‌کنم، به نتیجه‌ای نمی‌رسم. اگر دستم باز بود، شاید ۱۰ تعویض می‌کردم.

گل‌محمدی تاکید کرد: طبیعی ست که در طول فصل یکی دو بازی بد باشید، امروز بدترین بازی ما در لیگ هجدهم بود. باید روی ضعف‌ها کار کنیم، امیدوارم در آینده سوار بازی باشیم و نتایج لازمه را کسب کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که پدیده شهرخودرو بازیکن تمام‌کننده ندارد، گفت: الان در شرایطی هستیم که گرفتن بازیکن خارجی کارآمد، خیلی سخت است. به نظرم بازیکن خوب پیدا نمی‌شود، چون اگر خوب باشد، الان قرارداد دارد. یک بازیکن اما فیلم‌هایش را دیدیم و احتمال اضافه شدنش در آینده نزدیک هست. همین بازیکنان فعلی بودند که تیم را تا اینجا آوردند و نمی‌توانیم نسبت به زحماتی که تا اینجا کشیده‌اند، بی‌تفاوت باشیم. بازیکن جدید پدیده شهرخودرو از آمریکای جنوبی‌ست.

گل‌‌محمدی در خصوص افت پدیده شهرخودرو پس از جدایی خلعتبری گفت: بعد از اینکه یک باخت می‌آوریم، می‌توانید تحلیل‌های متفاوتی داشته‌باشید و به اگرها روی بیاورید، اما الان جای این صحبت‌ها نیست. خلعتبری بازیکن مهمی برای ما بود، اما نمی‌توانم بازیکن را به زور نگه دارم. او هم صلاح خودش را در رفتن می‌دید و جوان هم نبود که بخواهیم منصرفش کنیم. از دیدگاه خودش بهترین تصمیم را گرفت.

سرمربی پدیده شهرخودرو با تمجید از بازیکنانش گفت: بازیکنانم با جان و دل بازی می‌کنند و فراموش نکنیم که بضاعت تیمی ما چقدر بوده‌است و با چه بودجه‌ای بسته‌شدیم. هدف ما کسب سهمیه است و تلاش می‌کنیم.

وی در خصوص احتمال تبانی در بازی تراکتورسازی و ماشین‌سازی در تبریز گفت: من بازی را ندیدم و باید ببینیم و بعد از تحلیل، نظر بدهیم. امیدوارم اتفاق بدی نیافتاده‌باشد.

گل محمدی پدیده شهر خودرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر