کد خبر: 737321 A

معاون حقوقی باشگاه استقلال تهران پس از دربی تبریز به مالکیت مبهم محمدرضا زنوزی در دو باشگاه ماشین سازی و تراکتورسازی اشاره کرد.

به گزارش ایلنا، در چارچوب مسابقات هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال امروز در ورزشگاه یادگار امام تبریز تیم‌های ماشین سازی و تراکتورسازی در شهرآورد تبریز مقابل هم قرار گرفتند و این دیدار با برتری دو بر صفر تراکتورسازی به پایان رسید تا همانند بازی رفت، سرخپوشان سه امتیاز ارزشمند در کورس عنوان قهرمانی به دست بیاورند.

طبق اساسنامه فدراسیون فوتبال حضور بیش از یک باشگاه با یک مالک در یک سطح لیگی ممنوع است و مالک ضمن دارا بودن یک باشگاه باید سهامش را در باشگاه دیگر به کم‌تر از ۵۰ درصد برساند تا بتواند در آن سطح لیگ فعالیتش را ادامه دهد. موردی که در خصوص محمدرضا زنوزی و مالکیتش بر دو باشگاه تراکتورسازی و ماشین سازی صدق نمی‌کند و او، مالک بی‌چون و چرا هر دو باشگاه است.

پس از اتمام بازی امروز علی خطیر، معاون حقوقی باشگاه استقلال که در ماجرای پرداخت چک‌های انتقال داریوش شجاعیان از ماشین سازی به باشگاه تهرانی طی ماه گذشته با مسئولان این باشگاه به چالش رسیده بود، بندی از قوانین فیفا را منتشر کرد که در آن قانونی که زنوزی زیرپا گذاشته را اشاره کرده است. خطیر ضمن انتشار این قوانین نوشت: فوتبال پاکم آرزوست...

photo_۲۰۱۹-۰۳-۰۷_۱۹-۱۵-۰۲

تراکتورسازی تبریز زنوزی ماشین سازی تبریز علی خطیر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر