کد خبر: 737268 A

در حاشیه دیدار دوستانه آرژانتین - مراکش

تنها چند ماه تا جام ملت‌های آفریقا 2019 زمان باقی مانده است از همین رو بیشتر کشورهای صاحب فوتبال و مدعی قهرمانی در قاره سیاه در تلاش برای انجام بازی‌های تدارکاتی مهم با تیم‌های سرشناس جهان هستند.

به گزارش ایلنا، یکی از این کشورها مراکش است که با هروه رنار فرانسوی داعیه قهرمانی در سر دارد. مراکشی‌ها با ارائه پیشنهادی به آرژانتین در صدد رویارویی با این تیم پرستاره هستند، پیشنهادی که مورد موافقت فدراسیون این کشور قرار گرفت اما با شرط و شروطی عجیب. 

فدراسیون فوتبال آرژانتین برای سفر با تمام ستاره‌های خود بخصوص لیونل مسی شروط عجیبی را برای مراکشی‌ها در نظر گرفته که بیشتر این شروط مختص به حواشی حضور لیونل مسی در این کشور است. بنا به گزارش منتشر شده در رسانه‌های مراکش، آرژانتین در نامه‌ای رسمی در ابتدا به دو شرط مهم خارج از مستطیل سبز برای کاپیتان افسانه‌ای خود پرداخته و به مراکش اعلام کرده، اول اینکه در مدت اقامت کاروان آلبی سلسته هیچ فرد یا مسوولی نباید مزاحمتی برای لیونل مسی ایجاد کند و شرط دوم اینکه در این مدت حتی یک درخواست ملاقات با لئو نیز رقم نخورد.

اما شرط و شروط‌های عجیب تنها به بیرون از زمین و استادیوم معطوف نشده است چون بنا به این گزارش منتشر شده فدراسیون آرژانتین شرایط عجیبی نیز برای داخل زمین در نظر گرفته و فدراسیون مراکش را ملزم به اجرای آن کرده است:

1- در جریان بازی نباید هیچ درخواستی مبنی بر تعویض پیراهن با لیونل مسی داده شود.

2- درخواست گرفتن سلفی با مسی ممنوع است.

3- مسی کمتر از 60 دقیقه در ترکیب اصلی به میدان برود.

همچنین فدراسیون فوتبال آرژانتین به مراکشی‌ها اعلام کرده 48 ساعت قبل از تاریخ مصاف دو تیم باید این کشور آفریقایی ترتیب حضور جت اختصاصی در بارسلونا را فراهم کند تا مسی و خانواده‌اش با پروازی اختصاصی و شیک وارد شهر طنجه در شمال غربی مراکش شوند. ضمن اینکه جت اختصاصی اجاره شده نیز باید به تایید خود کاپیتان مسی و خانواده‌اش برسد تا مراحل رفت و برگشت او از اسپانیا به مراکش و بالعکس در امنیت کامل انجام شود.

 

آرژانتین لیونل مسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر