کد خبر: 737184 A

سپاهان - پارس جنوبی جم

دیدار سپاهان و پارس جنوبی را می‌توان تقابل شاگردان سابق امیر قلعه‌نویی با مربی موفق فوتبال ایران دانست.

به گزارش ایلنا، دیدار سپاهان اصفهان – پارس جنوبی جم یکی از بازی‌های مهم هفته بیست و یکم لیگ برتر خواهد بود. سپاهان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی این فصل لیگ برتر است و کسب 3 امتیاز بازی اهمیت فوق‌العاده‌ای برای شاگردان امیر قلعه نویی دارد.  

این بازی را می‌توان تقابل بازیکنان سابق سپاهان با تیم قبلی خود دانست. بازگشت محمد نوری، فرزاد حاتمی و رحمان احمدی به اصفهان می‌تواند بر جذابیت‌های این بازی اضافه کند خصوصا اینکه این سه نفر چند سال سابقه شاگردی امیر قلعه‌نویی را در کارنامه دارند. 

مهدی تارتار سرمربی پارس جنوبی روی درخشش این سه نفر حساب ویژه‌ای باز کرده که می‌تواند نقش تعیین کننده‌ای در نتیجه بازی داشته‌باشد.

فرزاد حاتمی

او را می‌توان مارکوپولوی فوتبال ایران دانست. بازیکنی که بازی در اکثر تیم‌های لیگ برتر را تجربه کرده و برای همه تیم‌های بزرگ ایران به میدان رفته‌است. فرزاد حاتمی را می‌توان بازیکن موردعلاقه امیر قلعه نویی نیز دانست که در تراکتورسازی، سپاهان و استقلال شاگرد ژنرال بوده‌است. فرزاد حاتمی در نیم‌ فصل به پارس جنوبی منتقل شد و بازی سپاهان بهترین فرصت برای اثبات توانایی‌های اوست.

رحمان احمدی

دروازه‌بان پارس جنوبی این روزها حسابی آماده‌است و در دو هفته گذشته عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشته‌است. رحمان احمدی در دو هفته گذشته دو بار پنالتی‌های حریفان را مهار کرده و نشان داده هنوز هم یکی از بهترین دروازه‌بان‌های لیگ برتر است. احمدی در سه مقطع برای سپاهان به میدان رفته‌است و نزدیک به 6 سال برای زردپوشان اصفهانی سابقه بازی دارد.

محمد نوری

اگرچه محمد نوری آمادگی گذشته را ندارد اما در بازی‌های این فصل نشان داده هنوز هم می‌تواند بازیکن مهمی برای تیمش باشد و به نوعی می‌توان او را مغز متفکر پارس جنوبی دانست. نوری سال‌ها قبل و در زمان حضور فرهاد کاظمی سابقه بازی برای سپاهان را در کارنامه دارد. هم‌چنین نوری سابقه شاگردی امیر قلعه‌نویی را در کارنامه دارد و زمانی که ژنرال در تبریز حضور داشت محمد نوری برای تراکتورسازی به میدان می‌رفت. 

این سه نفر را می‌توان مهم‌ترین مهره‌های پارس برای متوقف کردن سپاهان دانست. اصفهانی‌ها نیز با توجه به شکست هفته قبل برابر تراکتورسازی برای عقب نماندن از جمع مدعیان و باقی ماندن در کورس شدیدا به این 3 امتیاز نیاز دارند. باید دید در نهایت پارس جنوبی موفق خواهدشد سد راه شاگردان قلعه نویی شود یا روند خوب سپاهان در بازی‌های خانگی ادامه خواهد داشت. 

محمد نوری سپاهان فرزاد حاتمی پارس جنوبی جم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر