کد خبر: 737111 A

تیم‌ها با دفاع فشرده مقابل پرسپولیس بازی می‌کنند

سرپرست سابق پرسپولیس پس از دوری از فوتبال همچنان نگران اوضاع این تیم است.

به گزارش ایلنا، سرپرست سابق تیم پرسپولیس همچنان با وسواس و نگرانی خاصی بازی‌های این تیم را دنبال می‌کند.

محمود خوردبین که دوست داشت پرسپولیس سه امتیاز بازی با پاختاکور را کسب کند، درخصوص این دیدار چنین می‌گوید:پرسپولیس به هماهنگی برسد، قوی‌تر می‌شود.

بازی پرسپولیس- صنعت نفت را چطور دیدید؟

به نظر من پرسپولیس در طول این مدت بازی‌های خوبی را انجام داده. هرچند که بعضی‌ها عنوان می‌کنند که پرسپولیس کمی دچار افت شده اما به نظر من اگر بازیکنان قدیمی و بازیکنان جدید پرسپولیس به هماهنگی بیشتری برسند آن‌وقت می‌توانیم بازی‌های بهتری را از این تیم شاهد باشیم.

اما تساوی سرخ‌ها مقابل پاختاکور اتفاقی بود که خیلی‌ها را نگران کرد.

بدون شک من هم دوست داشتم تا پرسپولیس بتواند از این بازی خانگی سه امتیاز را کسب کند و با خیال راحت به مصاف حریف بعدی برود اما ما باید خودمان را برای بازی‌های بعد آماده کنیم. بدون شک همه ما دوست داشتیم تا پرسپولیس با دست پر از این بازی‌ خارج شود اما اینجور اتفاق‌ها در فوتبال پیش می‌آید. شما مطمئن باشید که خود پرسپولیسی‌ها بیشتر از همه نگران این ماجرا هستند و قطعا تلاش می‌کنند تا در بازی‌های بعدی نتایج بهتری بگیرند. بدون شک مربیان و بازیکنان پرسپولیس به خوبی این را می‌دانند که فشردگی بازی‌ها و حساسیت آن این تیم را اذیت خواهد کرد. پس با توجه به همین موضوع هرچه آنها امتیازهای بیشتری جمع کنند با خیال راحت‌تری می‌توانند کار را ادامه بدهند.

به نظر شما پاختاکور حریف پرقدرتی برای پرسپولیس بود؟

اگر پاختاکور حریف پرقدرتی نبود ما این تیم را به عنوان نماینده ازبکستان در بازی‌های آسیایی نداشتیم. من معتقدم که بچه‌ها در این بازی عملکرد خوبی داشتند اما به نظر من پرسپولیس و بازیکنانش می‌توانند بهتر و قوی‌تر از این نیز به میدان بروند.

شما پس از بازی با صنعت نفت در مصاحبه‌ای اعلام کردید که پرسپولیس کمی افت کرده است.

من الان هم چنین حرفی را می‌زنم و معتقدم که پرسپولیس می‌تواند بازی‌های بهتری را انجام بدهد. ما نباید با هم تعارف داشته باشیم؛ پرسپولیس در این چند بازی گذشته به اندازه ماه‌های قبل هماهنگ  پرقدرت ظاهر نشده. بدون شک این را می‌توان به پای ناهماهنگی بعضی از بازیکنان و اضافه شدن نفرات جدید گذاشت؛ نفرات جدیدی که هرکدام در جایگاه خودشان می‌توانند برای پرسپولیس خوب باشند و پرسپولیس با خیال راحت‌تری به سمت قهرمانی برود.

شما پرسپولیس را قهرمان می‌دانید؟

من همیشه دوست دارم که پرسپولیس قهرمان شود و این چیز عجیبی نیست.

خیلی‌ها نگران فشردگی بازی‌های پرسپولیس هستند.

قطعا این موضوع باعث خستگی بچه‌ها می‌شود و روی تیم تاثیر می‌گذارد اما همان‌طور که گفتم پرسپولیس از حالا باید به فکر جمع کردن امتیازها باشد. بدون شک بعضی از تیم‌ها با دفاع فشرده مقابل پرسپولیس بازی می‌کنند که این کار را برای بچه‌ها سخت می‌کند.

 

 

پرسپولیس محمود خوردبین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر