کد خبر: 736923 A

به استقبال دیدارهای امشب چمپیونز لیگ

در یکی از حساس‌ترین دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا پاریسن ژرمن میزبان منچستر یونایتد خواهد بود.

به گزارش ایلنا، تیم‌های پاریسن ژرمن و منچستر یونایتد در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا امشب در ورزشگاه پارک دو پرنس به مصاف هم خواهندرفت.

با توجه به غایبان پرشمار منچستر یونایتد دست سولشر برای این بازی حسابی بسته است. پل پوگبا به دلیل محرومیت در این بازی حاضر نخواهد بود. الکسیس سانچز نیز در دیدار اول هفته برابر ساوتهمپتون مصدوم شد تا در این بازی حاضر نباشد.

علاوه بر این دو بازیکن نیز آندر هررا، نمانیا ماتیچ، آنتونی مارسیال، جسی لینگارد و خوان ماتا مصدوم هستند تا خط هافبک شیاطین سرخ خالی‌تر از همیشه باشد. با توجه به مصدومیت آنتونیو والنسیا، متئو دارمیان و فیل جونز انتظار می‌رود ترکیب منچستر یونایتد در این بازی این‌گونه باشد:

ترکیب احتمالی منچستر یونایتد: داوید دخیا، اشلی یانگ، ویکتور لیندلوف، کریس اسمالینگ، لوک شاو، اسکات مک تومینای، دیگو دالوت، فِرِد، ژوئل پریرا، روملو لوکاکو، مارکوس راشفورد  

در سمت دیگر پاریسن ژرمن درحالی وارد بازی می‌شود که شانس زیادی برای صعود به مرحله بعد دارد. تیم فرانسوی در این بازی تمام ستاره‌های خود را در اختیار دارد و با شرایطی کاملا متفاوت نسبت به حریف وارد بازی خواهدشد.

تنها غایب پاریسی‌ها در این بازی نیمار مهاجم برزیلی این تیم خواهد بود که به دلیل مصدومیت قادر به همراهی تیمش نخواهدبود. ادینسون کاوانی دیگر بازیکنی است که بازی رفت را از دست داده‌بود. کاوانی با پایان مصدومیت آماده بازی شده‌است اما انتظار می‌رود با توجه به ناآمادگی از ابتدا در ترکیب قرار نگیرد.

به نظر می‌رسد توماس توخل از این بازیکنان در بازی امشب استفاده کند:

ترکیب احتمالی پاریسن ژرمن: جیانلوئیجی بوفون، پرینسل کیمپمبه، تیاگو سیلوا، خوآن برنات، توماس مونیر، مارکویینوش، مارکو وراتی، ژولیان دراکسلر، آنخل دی‌ماریا، دنی آلوز، کیلیان امباپه

 

منچستر یونایتد پاریسن ژرمن لیگ قهرمانا اروپا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر