کد خبر: 736867 A

مدافع ماشین سازی در خصوص دیدار مقابل تراکتورسازی صحبت کرد.

مسیح زاهدی در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص شرایط ماشین سازی اظهار داشت: شرایط خوبی داریم و تمرینات خوبی انجام دادیم و آماده ادامه رقابت‌‌ها هستیم و می‌رویم تا یک بازی خوب انجام دهیم و نتیجه خوبی هم بگیریم.

وی در مورد تقابل با تراکتورسازی گفت: بازی خیلی سختی است و نتایج اخیر تراکتورسازی نشان می‌دهد این تیم در چه شرایطی قرار دارد. آنها استقلال را شکست دادند و اولین باخت فصل سپاهان را رقم زدند و بهترین فرم و شرایط خودشان را دارند و واقعاً کار سختی است ولی ما حریف دست و پا بسته‌ای نیستیم و می‌خواهیم برای 3 امتیاز برویم. روی نقاط ضعف و قوتشان به خوبی کار کردیم.

مدافع ماشین سازی در مورد وضعیت خودش هم گفت: متاسفانه بدشانسی آوردم و در تمرینات از ناحیه مچ دچار مصدومیت شدم و در این بازی نمی‌توانم تیم را همراهی کنم ولی برای بچه‌ها آرزوی موفقیت دارم.

زاهدی با اشاره به انتقال بازی از بیان دیزل به ورزشگاه یادگار عنوان کرد: درست است که با این جابجایی امتیاز میزبانی را از دست دادیم ولی با توجه به استقبالی که همیشه از دربی تبریز می‌شود نمی‌شد بازی را در بنیان دیزل برگزار کرد و باید اجازه دهیم تماشاگران بیایند و بازی را از نزدیک ببینند.

وی در مورد صحبت‌هایی که از تبانی در این دیدار مطرح شده گفت: من هم این صحبت‌ها را شنیده‌ام ولی در بازی رفت هم این مسائل مطرح می‌شد و همه بازی را دیدند. ما دو توپ به تیر دروازه تراکتورسازی زدیم و موقعیت‌های زیادی داشتیم و حتی می‌توانستیم بازی را ببریم.

تراکتورسازی تبریز لیگ برتر فوتبال ایران ماشین سازی تبریز مسیح زاهدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر