کد خبر: 736837 A

کاپیتان پرسپولیس در مورد شرایط تیمش در دیدار روز گذشته و همچنین بازی با نساجی صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، جلال حسینی با اشاره به دیدار روز گذشته تیمش مقابل پاختاکور و نتیجه کسب شده گفت: پاختاکور یکی از تیم های خوب ازبکستان است که ملی پوش دارد. ما خوب شروع کردیم اما نتوانستیم تا انتها ادامه دهیم. در اینگونه بازی‌ها اینکه به بازی برگردید سخت است چرا که تیم‌های قدری روبرو هستند و روی ضدحملات کاملا خطرساز هستند. بچه‌ها خیلی تلاش کردند اما نتوانستند سه امتیاز را کسب کنند اما خودمان را برای یک بازی سخت تر مقابل نساجی آماده می‌کنیم.

وی درباره بازی با نساجی و سفر زمینی این تیم علیرغم خستگی به مازندران گفت: ما امروز در چمن مصنوعی ریکاوری کردند و فردا با اتوبوس خواهیم رفت. مقابل یک تیم خیلی سرسخت و سختکوش مثل نساجی که در چمن مصنوعی است. بعد باید با اتوبوس برگردیم و آماده شویم برای بازی با السد قطر. الاهلی السد را برد اما آنها تیمی هستند که شاکله تیم ملی قطر را که قهرمان شد را شکل می دهند. کار ما خیلی سخت است. هم خسته هستیم و هم تمرکزمان برهم خورده و زمین‌های بد هم بیشتر ما را اذیت می کند.

کاپیتان پرسپولیس در خصوص اینکه تمام باشگاه‌های ایرانی اعم از استقلال و دیگر تیم‌ها نسبت به زمین تمرینی اعتراض دارند گفت: این چمن خیلی به بازیکن آسیب می زند. ما دنبال این هستیم که اول فصل برنامه ریزی کنیم  و بازی را تمام کنیم. باید نظارت بیشتر شود. اول فصل بررسی شود و بعد بازی برگزار کنند. حالا خدا را شکر ازادی هست و پرسپولیس استقلال در آنجا بازی می‌کنند و پدیده هم صاحب استادیوم خوبی شده اما در خیلی از شهرها واقعا نیاز اولیه یک بازی که استادیوم و چمن مناسب است وجود ندارد. امیدوارم فدراسیون به تیم‌ها کمک کند تا شرایط برای کیفیت بهتر فوتبال در ایران کمک کند. ذوب آهن اکنون در آسیا تلاش می کند و نیاز به حمایت دارند و امیدوارم این روند را فدراسیون با حمایت بهتر در دستور قرار دهد.

پرسپولیس لیگ برتر فوتبال لیگ قهرمانان آسیا پاختاکور ازبکستان نساجی مازندران سیدجلال حسینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر