کد خبر: 736835 A

بازی با پیکان سخت خواهد بود

کریم قنبری، سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: ما در هفته‌های قبل هم خوب بازی می‌کردیم و موقعیت داشتیم، اما موقعیت‌ها را تبدیل به گل نمی‌کردیم.

به گزارش ایلنا،کریم قنبری، سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در نشست خبری  پیش از دیدار این تیم مقابل پیکان اظهار داشت: فردا یک بازی بسیار مشکل را داریم. ابتدا باید از آقایان یزدی و بوستانی تشکر ویژه داشته باشم که در این مدت برای بستن تیم و در ادامه مسیر خیلی برای استقلال خوزستان زحمت کشیدند. از مسئولان گروه ملی و باشگاه هم تشکر می‌کنم که در این مدت زحمت کشیدند تا شرایط برای ما مطلوب‌تر باشد. بازهم نیاز به یک کار گروهی و ویژه داریم که نیاز به حمایت بیشتری است.

وی افزود: هفته قبل توانستیم برنده مسابقه باشیم و باید از بازیکنان تشکر کنم که با تمام تلاش خود در زمین حضور داشتند و پاداش تلاش خود را هم گرفتند. ما در هفته‌های قبل هم خوب بازی می‌کردیم و موقعیت داشتیم، اما موقعیت‌ها را تبدیل به گل نمی‌کردیم. هفته گذشته توانستیم موقعیت‌های خود را گل کنیم و به برد برسیم. فردا هم بازی مهمی برای ماست و اینجا از خوزستانی‌ها می‌خواهم که به ورزشگاه بیایند، از ما حمایت کنند و یک فوتبال شناور خوزستانی را ببینند. فردا هم به جز مظاهری که محروم است، رضا درویشی مصدوم است و بقیه بازیکنان را در اختیار داریم که امیدوارم بتوانیم به نتیجه برسیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان درباره شرایط این باشگاه و حمایت‌هایی که از تیم صورت می‌گیرد تا سهمیه لیگ برتر را حفظ کند، گفت: مسئولان تلاش خود را می‌کنند و به نسبت قبل روز به روز بهتر می‌شویم. از طرف خودم می‌گویم که نیاز به کار بیشتری داریم و اگر می‌خواهیم این تیم در لیگ برتر بماند، این تیم به حمایت بیشتری نیاز دارد. من از روند و شکل تیم راضی هستم و اگر حمایتی شود که تیم درخور توجه باشد، می‌توانیم بازی‌های بهتری هم انجام دهیم.

 

استقلال خوزستان کریم قنبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر