کد خبر: 736813 A

دوست داریم منافع تیم امید تأمین شود

سرمربی پدیده معتقد است تیمش می‌تواند در دیدار برابر ذوب‌آهن به برتری برسد.

به گزارش ایلنا، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش در برابر ذوب‌آهن اصفهان اظهار کرد: شرایط خاصی در جدول رده‌‌بندی داریم و هر بازی برای ما شبیه به فینال است. هر امتیازی که به ویژه از بازی‌های خانگی می‌گیریم، برای ما ارزش بالایی دارد. با توجه به بالانشینی در جدول، می‌خواهیم امتیازات را به دست آوریم.

وی افزود: مقابل تیمی بازی داریم که شخصیت تیمی بالا، مدیریت خوب و کادرفنی بادانشی دارد و از تیم‌های باسابقه ایران است. مطمئنم که فردا برای برد به زمین می‌رویم و هدفمان فقط پیروزی است، هرچند می‌دانیم که باید زحمت زیادی بکشیم، زیرا مقابل تیمی آسیایی بازی داریم. امیدوارم اتفاقات به نفع ما رقم بخورد و از موقعیت‌ها به بهترین شکل استفاده کنیم و وارد کانال ۴۰ امتیازی شویم.

گل‌محمدی در خصوص مصدومان و محرومان تیمش گفت: رضا صدری مصدوم است، اما خوشبختانه محرومی نداریم.

سرمربی پدیده شهرخودرو در خصوص اشتباهات داوری گفت: اشتباهات ممکن است، همیشه وجود داشته‌باشد، ۳ گل درست زدیم این فصل که آفساید اعلام شد. در برابر فولاد، نفت آبادان و پیکان به گل رسیدیم اما به اشتباه پذیرفته‌نشد. تقصیری هم متوجه داور وسط آن دیدارها نیست، از کمک‌داوران عزیز خواهش می‌کنم که دقت بیشتری داشته‌باشند. ابوالفضلی مثلا نشان داده که کمک‌داور بسیار خوبی‌ست و در بازی با پرسپولیس، فوق‌العاده کار کرد. تصمیم درست هنگام آفساید، نقطه عطف کار یک کمک‌داور است. به جز افسایدهایی که گرفته شده موارد دیگری هم بوده، اما با توجه به شکل بازی ما که با پاس‌کاری از خط دفاع حریف می‌خواهیم رد شویم، متاسفانه صحنه‌های زیادی بوده که افساید نبوده، اما افساید گرفته‌شده‌است.

سرمربی پدیده شهرخودرو در خصوص برگزاری بازی ماشین‌سازی و تراکتورسازی در یادگار امام و عوض شدن جای میزبان و میهمان گفت: من یک مربی‌ام، این صحبت‌ها بیشتر به اجرای قوانین در سطح بالای فدراسیون برمی‌گردد. یک سری قانون و اساسنامه داریم، اگر در سطح بالا اینها انجام شود، دیگر این مشکلات به وجود نمی‌آید. من اینجا مقصر و مشکل را زنوزی نمی‌دانم. مشکل آنجایی ست که قانون در سطوح بالا اجرا نمی‌شود. باید خود آقای تاج در این رابطه شفاف صحبت کند. قوانین بیان شده و برای اجرا باید ببینیم چه باید کرد.

وی افزود: این قبیل مشکلات همواره بوده، اما باید با دقت بیشتر، توسط قانون‌گذار بررسی شود. ضمن اینکه قصاص پیش از جنایت معنایی ندارد، باید اجازه بدهیم بازی برگزار شود و بعد در خصوص اتفاقات آن صحبت کنیم. مردم خوب آذربایجان شرقی و هواداران تراکتورسازی هیچگاه به دنبال چنین مسائلی نبوده و نیستند.

گل‌محمدی خاطرنشان کرد: یک تیم با ظرفیتی محدود هستیم اما آرزوهای خیلی زیادی داریم، بازیکنانم تا اینجا نشان داده‌اند که ذهن و تفکرات بزرگی دارند. تا اینجا موفق بودیم و از اینجا به بعد نیز امیدوارم با تلاش به موفقیت برسیم.

وی با اشاره به حضور گسترده هواداران در کنار پدیده شهرخودرو گفت: با نتایجی که این فصل کسب کردیم صاحب هوادارانی شدیم که در کنار ما، در سرما و گرما کنارمان هستند. این علاقه عاطفی متقابل است و برای هم حاضر به فداکاری هستیم. در ابتدای فصل چه کسی فکر می‌کرد که برای یک بازی ما مقابل تیمی جز سرخابی‌ها ورزشگاه امام رضا(ع) پر شود؟ اما ما هفته پیش حضوری گسترده را دیدیم و سورپرایز شدیم‌.‌شک ندارم فردا هم شاهد حضور گسترده هواداران خواهیم‌بود و امیدوارم خوشحال به خانه‌ها برگردند.

وی در خصوص مشکل زمین تمرین پدیده شهرخودرو گفت: متاسفانه مشکل که به آن صورت حل نشد، منتظریم با آغاز فصل بهار و گرم شدن هوا، شرایط بهتر شود. دیروز هم یک جلسه تمرینی در ورزشگاه امام رضا(ع) برگزار کردیم اما حقیقتا رقم آن به قدری بالاست که عذاب وجدان می‌گیریم وقتی آنجا تمرین می‌کنیم. برای هر جلسه تمرینی حدودا ۲۰ میلیون از ما می‌گیرند. امیدوارم شرایط بهتر شود.

گل‌محمدی در رابطه با حمایت مالک جدید از باشگاه پدیده شهرخودرو گفت: خوشبختانه با حضور حمیداوی، همه چیز بهتر شده و باید از ایشان تشکر کنیم. واقعا شرایط و روزهای سختی را پیش از حضور وی تجربه می‌کردیم، اما این روزها با آرامش خاطر کامل صرفا روی مسائل فنی تمرکز می‌کنیم.

یحیی گل‌محمدی ذوب‌آهن اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر