کد خبر: 736793 A

لیگ قهرمانان اروپا

شب دوم مرحله 1/16 نهایی لیگ قهرمانان اروپا امشب با دو دیدار ادامه خواهد یافت.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، از ساعت 23:30 دقیقه، پاریسن ژرمن میزبان منچستریونایتد، و پورتوی پرتغال پذیرای آس رم ایتالیا خواهد بود.

پاریسن ژرمن - منچستریونایتد؛ صعود آسان پاریسی ها یا کامبک شیاطین سرخ؟

MBAPPE

شاگردان توخل و سولشیر، امشب در حالی به مصاف یکدیگر می روند که در دیدار رفت در الدترافورد، پاریسی ها با دو گل کیمپمبه و امباپه، منچستری ها را شکست دادند. نکته جالب توجه آن مسابقه تاکتیک توخل برای از کار انداختن پوگبا بود. رهبر خط میانی یونایتد که در لیگ برتر بازی های درخشانی را از خود به نمایش گذاشته بود در آن مسابقه کاملا از جریان بازی خارج شد و در نهایت با دریافت یک کارت قرمز امید های تیمش را برای بازگشت، کمرنگ و کمرنگ تر کرد. پاریسی ها در لیگ قهرمانان در خانه شکست نخورده اند و نمی خواهند دوباره یک بازی برده را با شکستی مفتضحانه عوض کنند (شکست و حذف برابر بارسلونا در حالی که بازی رفت را با 4 گل پیروز شده بودند). باید صبر کرد و دید که آیا دوباره منچستریونایتد بازگشت رویایی دیگری را در تاریخ ثبت خواهد کرد یا فرانسوی ها از تجربیات تلخ سال های گذشته خود درس گرفته اند!

 

پورتو - آس رم؛ گرگ ها میخواهند در قلعه اژدهایان زنده بمانند!

01_746ff51

در دیگر دیدار امشب پورتو در ورزشگاه خانگی اش دراگو، میزبان پایتخت نشینان ایتالیا است. دیدار رفت با برتری 2 بر 1 رمی ها در المپیکو به پایان رسید. گرگ ها که در بازی رفت نمایش خوبی را ارائه کردند ولی با ضعف خط دفاعی شان یک گل خوردند و امشب باید از این اندوخته اندک به خوبی دفاع کنند. در آن سوی میدان شاگردان کانسیسیو، که در خانه تیم دیگری هستند تنها به یک گل برای صعود به جمع 8 تیم پایانی لیگ قهرمانان اروپا نیاز دارند. آیا رئالی های سابق می توانند پورتو را به مرحله بعد برسانند؟ یا دی فرانچسکو و تیمش به سلامت از این مرحله گذر خواهند کرد. 

منچستر یونایتد پاریسن ژرمن آس رم پورتو پرتغال لیگ قهرمانان اروپا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر