کد خبر: 736648 A

پیشکسوت پرسپولیس در مورد تساوی این تیم با پاختاکور صحبت کرد.

حمید درخشان در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص تساوی پرسپولیس مقابل پاختاکور اظهار داشت: به نظر من این دیدار هنوز برای قضاوت کردن زود است. تیم‌ها در شروع کارشان هستند و تغییرات زیادی داشتند و این تغییرات برای هماهنگ شدن نیاز به زمان دارد. این دقیقاً مشکلی است که پرسپولیس با آن دست و پنجه نرم می‌کند و پیش از بازی با پاختاکور در لیگ خودمان هم چنین مشکلی وجود داشت که به نظرم با گذر زمان حل می‌شود.

وی در مورد نفرات جدید پرسپولیس گفت: بازیکنان جذب شده همه نفرات خوب و امتحان پس داده‌ای هستند ولی همانطور که گفتم مشکل هماهنگی با تیم و تفکرات برانکو را دارند و باید به آنها زمان داده شود تا با محیط جدید خودشان را مطابقت دهند.

پیشکسوت پرسپولیس در ادامه گفت: از طرفی این امتیاز از دست دادن ها ممکن است برای ما گران تمام شود و نباید از این نکته غافل شد. برای مثال در لیگ ما رقابت فشرده‌ای در بالای جدول وجود دارد و از دست دادن امتیازات و طولانی شدن این هماهنگی ممکن است به از دست دادن جام ختم شود.

درخشان در مورد عملکرد ماریو بودیمیر اظهار داشت: بازیکن خوبی است و توانمندی‌های خودش را در این چند بازی نشان داده ولی باید بیشتر از سوی خط هافبک تغذیه شود و در این مورد به اندازه کافی به او توپ نمی‌رسانند که دلیلش تغییرات زیاد خط هافبک است.

وی با اشاره به عملکرد خط دفاعی پرسپولیس هم گفت: خط دفاع مقابل پاختاکور آن عملکرد همیشگی را نداشت و فکر می‌کنم دلیلش تغییر نفرات کناری سیدجلال و شجاع است. روی گل آنها اگر نگاه کنید هم در جناح راست اشتباه داشتیم و هم نادری از سمت چپ دیر اضافه شد.

سرمربی سابق پرسپولیس با اشاره به اینکه گفته می‌شود 3 نماینده ایران در این دوره از رقابت‌ها نتایج خوبی نمی‌گیرند اظهار داشت: اینطور نیست و تازه یک بازی انجام شده و 5 بازی دیگر مانده است و جا برای جبران وجود دارد. حتی برای استقلال و ذوب آهن هم چنین موضوعی صدق می‌کند.

پرسپولیس حمید درخشان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر