کد خبر: 736512 A

سرمربی پاختاکور از کسب مساوی برابر پرسپولیس کاملا راضی است.

به گزارش ایلنا، شوتا آلولادزه سرمربی پاختاکور بعد از نتیجه خوبی که برابر پرسپولیس گرفت با حضور در نشست خبری گفت: اول از همه می‌خواهم بابت جو ورزشگاه به ایرانی‌ها تبریک بگویم. خیلی زیبا است که تماشاگران ایرانی عاشق فوتبال هستند و برای یک بازی 50 هزار تماشاگر به ورزشگاه می آیند. بازی سختی داشتیم و شانس‌هایی برای گلزنی داشتیم. به بازیکنانم به خاطر نمایش خیلی خوبی که داشتند و نتیجه خوبی که گرفتیم تبریک می‌گویم و تشکر می‌کنم.

او در مورد اینکه خیلی‌ها پرسپولیس را شانس قهرمانی این رقابت‌ها می‌دانند هم بیان کرد: خیلی سخت است که به این سوال جواب بدهم. پرسپولیس با توجه به نتایج فصل قبل تیم بااحترامی است اما هنوز یک بازی گذشته و برای گفتن چنین چیزی زود است. ما کلاً اینگونه بازی می‌کنیم و زیاد تغییری در نوع بازی‌مان ایجاد نمی‌کنیم. تیم ما جدید است و سعی می‌کنیم این روند را ادامه بدهیم و بهتر شویم.

سرمربی پاختاکور ادامه داد: ما اینجا آمدیم که 90 دقیقه بازی کنیم و بهترین اتفاق تماشاگران این بازی بودند و این چیزی بود که ما نیاز داشتیم و شکرگزارش هستیم.

او در پاسخ به این پرسش که نظرش در مورد بازی تیم‌های ایرانی و عربستانی در زمین بی طرف چیست، هم اظهار کرد: من حمایت‌گر فوتبال هستم و دوست دارم که فوتبال ببینم. هر کشوری فوتبال و دوست داران فوتبال دارد و باید در خانه و مقابل تماشاگران شان بازی کنند. من از این قضیه حمایت می‌کنم.

پرسپولیس لیگ قهرمانان آسیا پاختاکور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر