کد خبر: 736510 A

سرمربی پرسپولیس از تساوی مقابل پاختاکور صحبت کرد.

برانکو ایوانکوویچ بعد از تساوی یک بر یک پرسپولیس مقابل پاختاکور ازبکستان در نشست خبری گفت: لیگ قهرمانان آسیا شروع شد. دیروز هم گفتم انتظار یک بازی سخت و درگیرانه با نتیجه‌ای نامعلوم را داریم و همین طور هم شد. باید به بازیکنانم تبریک بگویم و هیچ ایرادی نمی‌توانم بگیرم تیم برتر بودیم هم از نظر آماری و هم مسایل دیگر و فقط برای رضایت کامل گل دوم را کم داشتیم.

سرمربی پرسپولیس تاکید کرد: از هواداران هم تشکر می‌کنیم که با وجود گل خوردن در اوایل بازی همچنان ما را تشویق کردند. پاختاکور را خیلی ها تیم حذف شده تلقی می‌کردند اما آمار نشان داد این تیم ۸ ملی پوش دارد.

برانکو تصریح کرد: بازیکنان ما تلاش و جنگندگی فراوانی کردند دلیلی برای ناراحتی نداریم و این راه ماست وباید راه‌مان را ادامه بدهیم.

سرمربی پرسپولیس در مورد بازی‌های فشردگی مسابقات در لیگ برتر و آسیا و خستگی بازیکنان تیمش، اظهار داشت: برنامه بسیار فشرده است. بله، ۴ روز پیش هم بازی داشتیم اما بازیکنان خسته بودند ولی ذوق داشتند و به دنبال برد بودیم. بعد از بازی با النصر تازه لیگ آنها شروع می‌شود. البته همیشه گفته‌ام وقتی گزینه برد هستید همیشه بازی اول در لیگ سخت است. وقتی گفتم پاختاکور ۸ ملی پوش دارد و تمرین می‌کند اگر تمرکز می‌کردند می‌توانستند خطرناک‌تر هم باشند.

برانکو در مورد اینکه گفت: سعی می‌کنیم به روش های مختلف به گل برسیم، خودتان ملاحظه کردید که فشردگی در میانه میدان زیاد بود و طبیعی بود که از بازیکنان خواستم از جناحین نفوذ کنند واز همان جناحین هم اکثر موقعیت های خطرناک را خلق کردیم. البته برای ارسال های با کیفیت‌تر باید کار کنیم. موقعیت های خطرناکی از کناره ها و هم از میانه میدان ایجاد کردیم اما بایدتکرار کنم حریف هم تیم قدرتمندی است و تیم سوم جدول است و تقویت شده بود.

سرمربی پرسپولیس در مورد شیوه بازی بودیمیر و گلی که زد، گفت: من دنبال بازیکنی بودم که در هجده قدم خیلی خطرناک باشد. همانطور که دیدید بودیمیر گلزن خوبی است. ضمن اینکه بازی‌ساز خوبی است و خوب هم بازی می‌کند البته او مثل علیپور تحرک ندارد.

برانکو در مورد شیوه بازی پرسپولیس گفت: اگر آمار را نگاه کرده باشید ۱۶ شوت به سمت دروازه زدیم که آمار خوبی است اما سخت است که از میانه میدان شوت ها گل شود. دو هافبک دفاعی و مدافعانشان نمی‌گذاشتند ما شوت بزنیم با این حال ۱۶ شوت زدیم که ۶ شوت آن داخل چارچوب بود.

وی در مورد اینکه چرا قبول نکردید زمان بازی با نساجی تغییر کند، اظهار داشت: اگر شما بازیکنی بودید که به شما استراحت می‌دادند و ۵ روز قبل از دربی برای شما بازی می‌گذاشتند و در روز فیفا هم بازی نمی‌گذاشتند و ما طبق برنامه ریزی فیفا برنامه ریزی کرده بودیم چه به دست می آوردیم؟

سرمربی پرسپولیس در مورد بازیکنان امیدش گفت: اسدی مهاجم سوم ماست و تمرینات وتعویض های ما برنامه ریزی شده بود ولی مجبور شدیم همه چیز را تغییر بدهیم. شاید السد با آمادگی بیشتر بیاید. از من در مورد برنامه پرسیدند گفتم می‌شود طور دیگری برنامه ریزی کردند گفتند، نه.

پرسپولیس پاختاکور ازبکستان برانکو ایوانکوویچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر