کد خبر: 736255 A

سفر طولانی پیش رو داریم

سنگربان تیم الزورا عراق می‌گوید از یک امتیازی که در دیدار روز گذشته مقابل ذوب اهن اصفهان در بازی اول مرحله گروهی دور جدید لیگ قهرمانان آسیا کسب کرده است، خوشحال است.

به گزارش ایلنا، بازی روز گذشته الزورا با ذوب آهن اصفهان اولین بازی تیمی عراقی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا بعد از اربیل و نیروی هوایی در سال 2008 بود. الزورا در این مسابقه مجبور به انجام بازی تدافعی بود چرا که ذوب آهن طی 90 دقیقه مسابقه 24 شوت به سمت چارچوب روانه کرد.  اما خط دفاعی تیم عراقی همچنان قاطعانه باقی ماند تا اطمینان حاصل شود که بازگشت شادی به رقابتهایی که در سال 2007 انجام دادند، ادامه داشته باشد.

جلال حسن، سنگربان تیم الزورا که ماه ژانویه به همراه تیم ملی فوتبال امارات متحده عربی در جام ملت‌های آسیا حضور داشت درباره رویارویی با ذوب آهن گفت: زمانی که شما در زمین حریف بازی می‌کند کسب امتیاز بیشتر از شکست نخوردن اهمیت دارد.

او ادامه داد: الزورا نماینده فوتبال عراق است که به لیگ قهرمانان آسیا بازگشته است. البته این یک تورنمنت بزرگ و دشوار است. زبحان یک تیم خوب با تجربه زیادی در این مسابقه است. بازی برای ما مهم بود، اما ما دستورالعمل مربی را اجرا کردیم و بازیکنان به کار خود ادامه دادند. ما هنوز یک سفر طولانی در پیش رو داریم. ما کمی در لیگ تلاش کرده‌ایم اما به طرفدارانمان وعده می‌دهیم که برای آنها بهتر عمل خواهیم کرد. 

سنگربان الزورا ادامه داد: امیدوارم که آنها از ما حمایت کنند. آنها بزرگترین طرفداران عراق هستند و امیدواریم که جواب حمایت‌های انها را بدهیم. 

ذوب آهن اصفهان الزورا عراق جلال حسن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر