کد خبر: 736228 A

بازیکن تیم امید ایران گفت: زمین وضعیت افتضاحی دارد و نمی‌شود در آن تمرین کرد؛ امیدوارم بتوانیم هفته آینده به زمین شماره یک برویم

به گزارش ایلنا، محمدرضا آزادی بازیکن تیم امید درباره وضعیت تمرینات پیش از شرکت در مسابقات مقدماتی المپیک 2020 گفت: این اردوی نهایی ما قبل از مرحله اول انتخابی المپیک است. همه در حال تلاش هستیم تا بتوانیم انتظار فوتبال ایران و طلسم 40 و چند ساله عدم حضور در المپیک را بشکنیم.

وی در مورد وضعیت زمین تمرین تیم امید اظهار داشت: زمین وضعیت افتضاحی دارد و نمی‌شود در آن تمرین کرد. امیدوارم بتوانیم هفته آینده به زمین شماره یک برویم و آنجا تمرینات را برگزار کنیم.

مهاجم تیم امید در مورد اینکه جورج لیکنز سرمربی تراکتورسازی مجوز حضور او را در تمرینات تیم امید داده است، گفت: با لینکز صحبت کردیم و او با توجه به برنامه‌های تیم امید این تعاملات را انجام داد.

وی در رابطه با اینکه آیا غیبت برخی بازیکنان و عدم همکاری باشگاه‌ها به تیم امید لطمه نمی‌زند، عنوان کرد: ان‌شاالله سایر نفرات هم تا دو سه روز دیگر می‌آیند و کار را با قدرت دو چندان ادامه می‌دهیم تا این مسئله لطمه‌ای به تیم امید وارد نکند.

تیم امید ایران محمدرضا آزادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر