کد خبر: 736140 A

جای شفر بودم از رحمتی استفاده می‌کردم

منصور رشیدی مربی سابق استقلال و تیم ملی معتقد است تجربه رحمتی امروز به کمک استقلال خواهد آمد.

به گزارش ایلنا،منصور رشیدی مربی سابق استقلال و تیم ملی معتقد است تجربه رحمتی امروز به کمک استقلال خواهد آمد. البته که اگر آبی‌پوشان بتوانند در دیدار امروز موفق باشند، می‌توانند خودشان را به عنوان یک مدعی حتی در حد فینالیست آسیا مطرح سازند.

نظرتان درخصوص بازی امروز استقلال مقابل الدوحیل قطر چیست؟

آنطور که من شنیده‌ام الدوحیل تیمش را تقویت کرده و بهتر از فصل گذشته یارگیری کرده است اما استقلال با جوانانی که دارد، می‌تواند یکی از مدعیان صعود از این گروه باشد. بازیکنان به هماهنگی بسیار خوبی نسبت به نیم‌فصل اول رسیده‌اند و همان‌طور که می‌بینید در این چند بازی بهتر کار کرده‌اند.

اما خیلی از بازیکنان استقلال در این بازی غایب هستند. این به ضرر تیم نیست

علی کریمی که نبودش زیاد تاثیر ندارد. طارق چند هفته است که حضور ندارد اما داستان روزبه و صیادمنش فرق می‌کند. روزبه ستون تیم است و به عنوان هافبک دفاعی اگر در زمین بود، شاید خیال استقلال کمی راحت‌تر بود. صیادمنش هم که آینده بسیار درخشانی دارد و قطعا آینده تیم ملی از آن او خواهد بود.

حسینی هم بعد از مدتها در ترکیب استقلال به میدان رفت عملکرد وی چطور بود؟

حسینی کمی استرس داشت آن هم به خاطر این بود که چند هفته از ترکیب تیم بیرون بود. روی گل هم مقصر نبود و فکر می‌کنم دفاع باید در آن صحنه پوشش لازم را انجام می‌داد اما به هرحال بعد از بازی پرسپولیس و سپاهان بازی مقابل فولاد یکی از مهم‌ترین دیدارهای نیم‌فصل دوم استقلال بود که توانست در آن سه امتیاز را کسب کند.

شما اگر مربی استقلال بودید از کدام دروازه‌بان در بازی امروز استفاده می‌کردید؟

حسینی جوان است اما رحمتی باتجربه. به نظر من حضور رحمتی بیشتر می‌تواند در این بازی به استقلال کمک کند.

به نظرتان استقلال می‌تواند از گروهش صعود کند؟

من تا چند هفته پیش زیاد امیدوار به صعود استقلال نبودم اما با این بازی‌هایی که در این چند هفته اخیر دیدم، شرایط تیم نسبت به فصل گذشته بهتر شده است. آنها حتی می‌توانند فینال لیگ قهرمانان را هم تجربه کنند. این را هم بگویم حتی اگر حسینی هم امروز در ترکیب استقلال نباشد آینده تیم ملی از آن اوست زیرا در حال حاضر به جز نیازمند او رقیب دیگری ندارد. البته که فکر می‌کنم فشار تمرینی روی نیازمند هم زیاد نیست.

10 هفته دیگر لیگ برتر تمام می‌شود. پیش‌بینی‌تان از تیم‌های مدعی قهرمانی چیست؟

استقلال، پرسپولیس، سپاهان، پدیده و حتی تراکتورسازی هم می‌توانند مدعی قهرمانی باشند. استقلال اگر این دو بازی پیش از بازی سال جاری را پیروز شود، می‌تواند خودش را به عنوان مدعی اصلی قهرمانی قلمداد کند.

استقلال منصور رشیدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر