کد خبر: 736027 A

بازیکن تراکتورسازی تبریز گفت: یعنی هر کاری دوست دارند با بازیکن می کنند و زمانی که بازیکن از خودش دفاع می کند به کمیته انظباطی دعوتش می کنند.

به گزارش ایلنا، بعد از حواشی که در خوزستان برای مهاجم خارجی استقلال در میان هواداران رخ داد، کمیته انضباطی به این مسئله ورود کرد و حتی کار به محرومیت منشا کشید.

هر چند اطرفیان باشگاه استقلال معتقدند گادوین منشا برای دفاع از خود و در جواب تعرضی که یکی از هواداران انجام داده مجبور به درگیری فیزیکی شده اما این ادعا برای کمیته انظباطی قانع کننده نبود و آنها می گویند باید نهادهای ذیصلاح وارد عمل می شدند نه اینکه خود بازیکن قصد اجرای قانون را داشته باشد.

حالا در واکنش به حکم کمیته انظباطی اشکان دژاگه با معذرت خواهی از بازیکن استقلال استوری را در صفحه شخصی خود منتشر کرده است:

یعنی هر کاری دوست دارند با بازیکن می کنند و زمانی که بازیکن از خودش دفاع می کند به کمیته انضباطی دعوتش می کنند و از او اشتباه می گیرند. این واقعا خنده دار است.

در ادامه دژاگه با متنی انگلیسی ضمن معذرت خواهی از منشا، گفته است در رابطه با اتفاقی که برای او افتاده هر کسی این کار را با من می کرد همان اتفاق تکرار می شد. به این خاطر این کارهای احمقانه بعد از بازی عذرمی خواهم. این اتفاق یک ننگ است.

استوری اشکان

استقلال منشا اشکان دژاگه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر