کد خبر: 735731 A

بازیکنان لیگ مرتبا زیر نظر کادر فنی بودند

باتوجه به حساسیت مسابقات در سال آینده، برنامه ریزی دقیقی برای اردوهای تدارکاتی و آماده سازی بازیکنان در نظر گرفته‌ایم.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، سید محمد ناظم الشریعه، سرمربی تیم ملی فوتسال بزرگسالان گفت: سعی کردیم کلیه بازیکنانی که تمام تلاش خود را در رقابتهای لیگ به کار گرفته به اردوی تیم ملی فوتسال دعوت کردیم تا عملکردشان را ارزیابی کنیم. خوشبختانه کادر فنی فوتسال تمام بازیکنان را در لیگ زیر نظر داشته و هیچ فوتسالیستی از تیرس کادر فنی دور نمانده است.

وی گفت: منتظر  مشخص شدن زمان دقیق فیفا دی هستیم که اگر 20 فروردین باشد از هفته اول سال 98 اردوهای تدارکاتی خود را آغاز می کنیم اگر غیر از این باشد برنامه های خود را به صورت دیگری به مرحله اجرا می گذاریم.

سرمربی تیم ملی فوتسال در ادامه درباره برگزاری دیدارهای تدارکاتی افزود: سطح فوتسال ایران از آسیا فراتر رفته و باید به دنبال بازی‌های بین المللی با تیم های اروپایی باشیم. رقابت با تیم های آسیایی را موافق نیستم  چرا که رقابتهای جام ملت‌های فوتسال آسیا را پیش رو داریم و نباید با تیم های آسیایی بازی کنیم. بعد از جام ملتها می توان روی تیم های آسیایی برنامه ریزی کرد و با تیم جوان خود به رقابت با آسیایی ها بپرازیم و بازیکنان جوانمان تجربه کسب کنند.

ناظم الشریعه در پایان گفت: روند برنامه تیم ملی فوتسال بازی مالکانه است تا بتوانیم در مسیر رشد قرار بگیریم و امیدوارم برنامه های تیم ملی به درستی پیش رود تا عملکرد مناسبی در بازیهای پیش رو داشته باشیم.

تیم ملی فوتسال محمد ناظم الشریعه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر