کد خبر: 735550 A

نیمه نهایی لیگ برتر والیبال؛

دو دیدار حساس مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال برگزار شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، دیدارهای مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال با برگزاری دو مسابقه جذاب و بسیار زیبا پیگیری شد که گزارش آن در ادامه می آید:

 

شهرداری ورامین 3 – پیام خراسان یک

ورامینی ها در خانه موفق شدند حریف خود را با نتیجه سه بر یک شکست دهند. شاگردان محمدی راد ابتدا در ست اول نتیجه با 25 بر 15 حریف خود را شکست دادند تا شروع قدرتمندانه ای داشته باشند. در ست دوم نیز ورامین برنده مسابقه بود و با نتیجه 25 بر 20 حریف خود را شکست داد اما در ست سوم شاگردان قوچان نژاد موفق شدند با نتیجه 26 بر 24 به پیروزی برسند تا بازی به ست چهارم کشیده شود.

در ست چهارم نیز تیم ورامین توانست برتری خود را در امتیازات ابتدایی تا پایان حفظ کند و در نهایت با نتیجه 25 بر 19 به برتری رسید.

 

کاله مازندران یک – سایپا 3

دو تیم آماده این روزهای والیبال ایران یکی از زیبا ترین مسابقات فصل را در آمل برگزار کردند. کاله با حمایت هواداران خود شروع خوبی داشت و توانست ست اول را با نتیجه 25 بر 23 به سود خود به پایان برساند اما در ست های بعدی، سایپا به پیروزی رسید تا برنده از زمین خارج شوند. شاگردان اکبری در ست های دوم، سوم و چهارم با نتایج 25 بر 17، 25 بر 20 و 29 بر 27 به پیروزی رسید تا در خانه حریف با برد کار خود را آغاز کرده باشد.

سایپا کاله مازندران شهرداری ورامین پیام خراسان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر