کد خبر: 735540 A

دومین المپیاد ورزشی اتحادیه بانوان کارگر که از 11 اسفند در استان اصفهان آغاز شد با درخشش تیم میزبان به پایان رسید.

به گزارش ایلنا،  این رقابتها در 5 رشته ورزشی و با شرکت 21 استان کشور برگزار شد و در پایان در رشته دارت معصومه منصوری از خوزستان، فائزه سوسن ‌آبادی از مرکزی و لیلا تقی‌پور از یزد اول تا سوم شدند.

در رشته آمادگی جسمانی در رده سنی اول فاطمه نصرآبادی از اصفهان، سمیه غلامی از سمنان و سیما فرجی از استان مرکزی، در رده سنی دوم صفیه موسویان از اصفهان، مریم محمدی از خراسان رضوی و زهرا خسروانی از یزد و در رده سنی سوم فیروزه هرندی‌زاده از اصفهان، معصومه حیدری از فارس و حلیمه محمودی از مازندران اول تا سوم شدند.

در رشته شنا هم در رده سنی آزاد مائده حیدرپور از اصفهان الف، زهرا کریم‌زاده از اصفهان ب و آرام‌دخت حسنی از خراسان رضوی اول تا سوم شدند، در رده سنی اول کلاس کرال پشت آرام‌دخت حسنی از خراسان رضوی مقام اول، مائده حیدرپور از اصفهان الف مقام دوم و زهرا کریم‌زاده از اصفهان ب مقام سوم را به دست آوردند. در رده سنی اول در شنای قورباغه هم مائده حیدرپور از اصفهان الف، زهرا کریم‌زاده از اصفهان ب و الهام عموآقایی از خوزستان در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند.

در رده سنی دوم آزاد هم سمانه گذشتی از خراسان رضوی، نادیا علی‌رضایی نو از آذربایجان شرقی و فهمیه عطایی از اصفهان الف اول تا سوم شدند، در رده‌های سنی دوم در کرال پشت هم فهمیه عطایی از اصفهان، نادیا علی رضایی نو از آذربایجان شرقی و سمانه گذشتی از خراسان رضوی و در رده سنی دوم در ماده شنای قورباغه هم سمانه گذشتی از خراسان رضوی، نادیا علی رضایی نو از آذربایجان شرقی و فهمیه عطایی از اصفهان الف اول تا سوم شدند.

در رده سنی سوم آزاد هم لیلا هرمززاده از خراسان رضوی، خندان عامری از یزد و زهره نیستانی از مازنداران مقام اول تا سوم را به دست آوردند، در رده سنی سوم در ماده کرال پشت هم خندان عامری از یزد، لیلی هرمززاده از خراسان رضوی و شهناز نژاد سلاماتی از خوزستان اول تا سوم شدند و در ماده قورباغه هم لیلی هرمز زاده از خراسان رضوی، مهین خدیوی از اصفهان الف و خندان عامری از یزد در جایگاه اول تا سوم ایستادند.

در تنیس روی میز فاطمه حق شناس از اصفهان مقام اول انفرادی و الهام محمدی تقدیر از همدان مقام دومی انفرادی را به دست آورده و فرزانه کرم‌زاده و فاطمه بهجت از خوزستان به صورت مشترک در رده سوم قرار گرفتند.

در بسکتبال هم استان اصفهان اول شد و تیم‌های تهران و گلستان در رتبه دوم و سوم قرار گرفتند.

 

المپیاد ورزشی بانوان کارگر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر